Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucuza Aion key bulmak

Creative

Öne çıkan mesajlar

http://www.aionfreetoplay.com/website/features/

tradingde farklar, bi de instance cooldownları fazla ki veteranda da fazla

yani veteran ile starter arasındaki tek fark

veteran kendine vendor alıp trade yapabilio bi de bazı chat odalarına girebilio

e düşününce Aion'u zaten GW2 çıkana kadar oynıcaz öle geyiine hiç sanmiom ben level 55 olam hardcore raiding yapam da sonra kendi vendorumu kuram

levellarken muhabbet bi kaç early instance da kapışma biraz pvp diip bırakacaz zaten abi
Sosyal ağlarda paylaş

bende starter olmaktan biktim
simdi rahat 10 tane ore fln toplama görevim var
kasayim diyorum günde 150den fazla toplayamazsin diyor
anca 91 yapabildim ama görevdekiler heo 100 üzeri istiyor

ah'dan birsey alayim diyorum startersin diyor
bari satayim para yapayim ona da izin vermiyor
birisinden alayim ona da izin vermiyor
mal gibi 2 tane dagger ile kaldim bulamiyorumda düzgün birsey
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

benim anlamadığım şey daha önce oyunu alanlar bu özelliklere sahip olacakken f2p başlayanların bunun için her ay gold alması gerekmesi.bi kere para istese anlarım hadi şunlara erişmek için şu kadar para ver diye ama her ay gold aldıktan sonra nası f2p bu.

gold pack almadanda elbet oynayabilirsin. hatta piyasada P2P'den F2P'ye geçmiş diğer örneklere bakarsak Aion ödeme yapmayan oyunculara gerçekten çok daha fazla imkan sağlıyor. 55 Level olana kadar gold pack almazsanız sadece craft olayından geri kalıyorsunuz birde chatte ufak tefek sorunlar oluyor ancak çözümü kolay onlarında. Sonuçta adamlar Türk gençleri oynasın eğlensin diye oyunu sunmuyorlar bize. Senin mantık burada patlıyor zaten, adam bir şeyler satacak ki para kazanacak. Öyle 1-2 costume satarak çıkmaz yoksa o serverların parası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...