Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

annemin bulduğu kız ile tanışma?

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Annenin bulması ile arkadaşın bulması arasında fark var yalnız.

Arkadaşın bulma kriterleri:

- Güzel kız
- Takılınabilecek kız
- Cinsel olarak aktif kız (en kibar hali bu oldu)

falan,

Annenin bulma kriteri:

- Evlenince bana bakacak kız
- Oğlumu rahat rahat ziyaret etmeme izin verecek kız

daha ileri durumlarda:

- Yaşlanınca elimi ayağımı tutacak kız
- Yaşlanınca bana yemek yapacak kız
- Torunlarımı sürekli getirip götürecek, ev ziyaretlerinden imtina etmeyecek, torunlarıma benim adımın verilmesine izin verecek, torunlarıma iyi bakacak kız

Sağlam bir fark var yani aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

@zaugna

aslında anneler cinselliğede bakarlar, onlarda biliolar çünkü evilikte ne kadar önemli olduğunu.

yani hatun senin hoşlanmayacağın bişise zaten o evliliğin geleceğpi olmaz ve zaten anne yaşlanınca ona bakmaz.

sadece bir bakışta bütün maskeyi indirebilme yetileri var annelerin, tavsiyelere uymak lazım.
aynı şey erkeklerdede var, kimin adam kimin olmadığını bi 5dk la anlayabilio ki her erkek
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

- Evlenince bana bakacak kız
- Oğlumu rahat rahat ziyaret etmeme izin verecek kız
daha ileri durumlarda:
- Yaşlanınca elimi ayağımı tutacak kız
- Yaşlanınca bana yemek yapacak kız
- Torunlarımı sürekli getirip götürecek, ev ziyaretlerinden imtina etmeyecek, torunlarıma benim adımın verilmesine izin verecek, torunlarıma iyi bakacak kız

Diğerleri değil ama şu boldlu kısımlar önemli bence. hatta o bold lu kısımlar erkek içinde geçerli filan.

He derseniz ki biz çok übermenşhipsterpostmodern bir çiftiz o zaman ne sölesek boş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

@zaugna

aslında anneler cinselliğede bakarlar, onlarda biliolar çünkü evilikte ne kadar önemli olduğunu.

yani hatun senin hoşlanmayacağın bişise zaten o evliliğin geleceğpi olmaz ve zaten anne yaşlanınca ona bakmaz.

sadece bir bakışta bütün maskeyi indirebilme yetileri var annelerin, tavsiyelere uymak lazım.
aynı şey erkeklerdede var, kimin adam kimin olmadığını bi 5dk la anlayabilio ki her erkek

en iyi anne bakiyor cinsellige, siz nasil oldunuz saniyorsunuz. su hamanda kiz bakma nedendir diye düsünmek lazim. bir bakista punani verir anne. ayrica kizin facebooku yoksa hemen evlen derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...

hangisiydi o hatırlamıyorum bile. o kadar çok kızla tanıştırma girişimi oldu ki ?? şimdi farkettim hatta, anamın bulduğu kızların hiçbiriyle yüzyüze konuşacak seviyeye gelemedik ? biraz zorlama oluyor bu tür tanışmalar. "hadi birleştirdik sizi düğün ne zaman?" şeklinde görüyorlar tanışma olayını. o yüzden de hiç olası gelmiyor zaten.

belki de düzgünü denk gelmedi bilemiyorum artık ? 

3 dakika önce, orc_lord dedi ki:

Tüm dertleri torun valla ya ?

O değilde merak ettim 2012'de bulduğu kız ile tanıştınız mı? Anlatsana biraz...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...