Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kalıcı bir player list

neter

Öne çıkan mesajlar

http://ao.pranga.com/ bu sayede eğer "yaw benim levelımda kim var ?" , "hangi serverda kaç adam var?" vs. gibi sorunlar ortadan kalkacaktır.

sistem databeyzdeki nickleri her 30 dakikada bir update etmektedir.

sevgiler saygılar.

not: daha çok ilgi çekmesi amacıyla konu olarak açtım, bir önceki thread uzadığı için sanırım ilgi azaldı kendisine .)[hline]Ethernass UO Shard Admin
Pranga Webcoder
Kolayoyun Webcoder
Frank "Xammarx" Joor from Atlantean Clans
Zack "Oxxus" Dorph from Atlantean Clans

Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel olmus eline saglik - her ne kadar boyle bi listede yer almak icin bir talebim veya istegim bulunmasa da =p

kucuk bi oneri: bence sayfalara bolmene gerek yok
ya da hepsini listele gibi bisi olsun, isteyen sayfa sayfa, isteyen hepsini gorsun...

bi de, altlar icin `main` diye bi field daha acabilirsin bolece kim kimin alti belli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

en kısa sürede yapmaya çalışacağımdır , haber veririm . (zaten versiyon nodan da takip edebilirsiniz.)

bu arada demin farkettim coldox'un firstname ve lastname türkçe : Harbi "Coldox" Ucube ; bu nası olabilio ?[hline]Ethernass UO Shard Admin
Pranga Webcoder
Kolayoyun Webcoder

Sosyal ağlarda paylaş

cybron2 yazdım küt die eklendi, yukarıdaki nick bul sisteme dahil olanları aramak için. hani liste ilerde 3000 kişi olursa tek tek bakma için atıom cyb geçenleri bulabil die.

geliştirecem de vakit yok, 6 bitti 2 kaldı. hadi bakalım ...[hline]Ethernass UO Shard Admin
Pranga Webcoder
Kolayoyun Webcoder

Sosyal ağlarda paylaş

user sistemi gelemediğinden bi sapıttı sistem.. ya blackrose kardeşim wastie yada kedi ile konuşur musun bunu pepelek e alalım ... pepelek.com/aoplayers falan olur link ... şu an eğer funcom sitesi 3 denemede açılmazsa haa bu adam charını silmiş diip atıo listeden ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...