Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkçe Rep

ErOr

Öne çıkan mesajlar

ceza ve nefret güzel geliyor bana

rap tutkunu olacak bir müzik türü değil.
ancak mutlaka sevebileceğin bir veya iki şarkı bulursun, sabah akşam dinlersin.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kendi düşüncem...
türkçe rap dinleyenlere salak demiyorum...
said:
Twilight, 15 May 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
kimsenin kimseyi dinlediği müzik hakkında eleştirmeye hakkı yok. Eleştirilerinizi kendinize saklayın, varsa dinleyen cevap yazsın işte

[Bu mesaj Twilight tarafından 15 May 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar şle bi yokliim dedim ama heralde pek sevilmiyo ancak sizleri ön yargılı olmamaya davet ediyorum .........[hline] Bize bizlerden baskası dost olmaz
Ne çok dogu ne cok batı bize uymaz
Aglasak dünyada tek bir kul duymaz
Bize bizlerden baskası dost olmaz......
ErÖr
Sosyal ağlarda paylaş

Önyargılı olmaya gerek yok. Çoluğun çocuğun ağzında her gün duyduğumuz şeyler.

said:
ErOr, 17 May 2003 00:24 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar şle bi yokliim dedim ama heralde pek sevilmiyo ancak sizleri ön yargılı olmamaya davet ediyorum .........[hline] Bize bizlerden baskası dost olmaz
Ne çok dogu ne cok batı bize uymaz
Aglasak dünyada tek bir kul duymaz
Bize bizlerden baskası dost olmaz......
ErÖr
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IMGOINGTOWIN, 16 May 2003 17:24 tarihinde demiş ki:
benim kendi düşüncem...
türkçe rap dinleyenlere salak demiyorum...
said:
Twilight, 15 May 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
kimsenin kimseyi dinlediği müzik hakkında eleştirmeye hakkı yok. Eleştirilerinizi kendinize saklayın, varsa dinleyen cevap yazsın işte

[Bu mesaj Twilight tarafından 15 May 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]

kendi düşüncense kendine sakla. Dinleyen varmı demiş adam.. Ortalığı kızıştırmanın anlamı yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza nın sözleri komik gelio ne biliim : Gel gel gelgel işte hiphopa gel hiphop en babası anahtar elimde gelmek istiyorsan takıl peşime falan :)
Başka türkçerep dinleediim için yorum yapamıcam ama yabancı rap yerine türkçesinin dinlenmesini tercih ederim[hline]Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol
:rock:Mevlana:rock:
BoO Jack
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 17 May 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
az once show tw de bi haber cikti Eminem dinleyen kaza yapio felan diye :D haberdede boyle diyo eminemi herkez tanir ünlü hiphop grubu eminem kazaya neden oluyormus
dumur oldum[hline]YesFeaR[i] Bcoz The fear is in the eye of beholder[i]

ingiltere'de futbolcular maçtan önce eminem i dinliyorlarmış. söz konusu olan şarkı lose yourself dinleyene hırs veriyormuş ve bu da olumlu etki yapıyormuş...
senin dediğinde doğru olabilir:)
Sosyal ağlarda paylaş

EROR senin yanindaim ben dinlemekle beraber hollanda undergrounda bulunmustum ve bakirkoydeki undergroundan beni tanirlar bence rap tutkunlarinin dinlemesi gerekir ne oyle eminem paso kufur edio bunlar dogru duzgun sarki soluo hemde turkiyenin icinde bulundugu zor sartlari fln annatio bence mantikli bi muzik ama herkesin yorumu farkli ben nefret te hani meclis-i ala albumunde hip hop bi bomba sarkisi warya hane fransizca bi yer war orayi ben soluorum ben nefret yeralti operasyonu bide silahsiz kuvvet we Sirhot dinliorum[hline]Nerede nerede diyip turkce rap nerede nerede diyenlere benden bir hediye soyulmaya benzemez bu gozlerim kapali istanbulu dinliorum
Bazen ruyalarina giren adam hani Jan Claude
Vandamme gibi heryerimde kas yoq belki
Gercekleri duyun
haksizliga fuck you
sssTT ses cikarma anla dogruyu
Sosyal ağlarda paylaş

miss elliot gibi müzik yapan (artık repçi mi diyim hiphopçu mu iyice karıştırdım) kişileri pek sevmiyorum. Zenci rapi diyip işin içinden sıyrılmak istiyorum.
Ama cartel gibi gruplar daha çok alman üsülü rap yapıyormuş gibi geliyor.

Zenci rapi pop müziğin haraketlisi (r&b tarzı), alman rapi ise, sisteme karşı eleştiri müziği
gibi geliyor bana.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 20 May 2003 09:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...