Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanitarium ne güzel oyunmuş!

axedice

Öne çıkan mesajlar

Az önce yeni bitirdim neler kaçırmışım ya.Saat 1 gibi oturdum başına Olmec olarak oynanan bölümden sonra tek solukta bitirdim.Genelde (beceremediğim için :)) adventure sevmem ama bu oyun atmosferiyle kendini oynatıyor.Bittikten sonra tüm ara demolarını da teker teker bir daha seyrettim.Eğer hala oynamamış olan varsa şiddetle tavsiye ediyorum.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Gabriel Knight ı hiç oynamadım
Phanthasmagoria yı biliyorum, arkadaş da oynamıştım, ama tırsmıştım ve izin verilmemişti oynamama fazla kanlı olunduğu için
Sanitarium un demosunu oynamıştım, ama malum adventure sever olmadığıım için almamıştım[hline]I put my hands into my eyes but the holes in my palms let me find a way...
Sosyal ağlarda paylaş

bi gaza geldim yine su sanitarium cdlerimi bulup tekrar yuklemek lazim... Ulan ne guzel oyundur be aaaaaah ah simdi boylelerini yapmiyolar azizim[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Eh biraz geç olmuş tabe 4 yılcık:).İlk çıktığı zamanlarda bi arkadaşta vardı anlatıyodu "inanılmaz bi oyun grfikler mükemmel, (adam haklı şu an bile gözüme hoş göründü) saklambaç oynarken bi çoçoğun mezarını kazdım!" diye ama ben adventure sevmediğim(beceremediğim) için oynamamıştım.Diyebilirim ki House of Horror'dan sonra severek oynadığım ilk adventure.Türden hoşlanmıyanları bile oynatabilecek çok sağlam bi atmosferi var, zaten atmosfer olayında Torment bide Sanitarium tek geçer.
Haklısın üstadım şimdiki oyunlar böyle mi?Artık varsa yoksa tirii di, kan, şiddet.Bizim zamanımızda E3'e kravatsız girilmezdi . . .[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Time Commando...

Uur ile 4 sene önce NFS 2 SE ye karşılık değişmiştim o oyunu. Hiç unutmam, abim arkadaşını arayıp bi keriz bulduk demişti, sen nasıl arkadaşıma keriz dersind iye abime dalmıştım...

lan fizboz, bi gün de bişii hatırlatma bana...[hline]I put my hands up to my eyes but the holes in my palms let me find a way...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...