Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hazırlık okuyanlar...!

IMGOINGTOWIN

Öne çıkan mesajlar

haftada 27 saat ingilizce den sonra 13 çeşit dersin aniden hayatını allak bullak edip lise 2 de dile geçmek için edebiyat kasıp arkasındanda hemen geçmesi bitmesi için dua edeceğin bi sene......................arkadaş ortamı iyiyse daha hafif atlatılıyo......ha gayret bende bitirdim bitircem 1 i :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 24 May 2003 12:23 tarihinde demiş ki:
hauahuah neyse bende hazırlıktayım almanca ınanırmısnız ck zor yaw kalma durmum var neyse 2. donem yazılıarımı kurtardım fakat nota degıl puana gore bakıorlar benıde gramer kotu 0-1 arası umarım bırakmaz hocalar :( kalırsam çok kötü olur yaw

kaç sene hazırlık okudun?
ist da mısın?[hline]So need your love, so fuck you all
I'm not scared of drink, I just don't want to
If I stopped lying, I'd just disappoint you
I come undone

Sosyal ağlarda paylaş

ben son 5 yıllık eğitimcilerden olduğum için lise hazırlık sonrası lise nası olur bilmiyorum ama..
ben hazırlıkta 11 yaşın verdiği tırsaklıkla çok çalışıyodum ingilizceye..o yaşta zaten çok sosyal bi olayım olmadığı için bu yılları kayıp olarak görmem,sonuçta ingilizce temelim oldukça sağlam oldu.Ancak ortaokulda rahat olmak lazım.Orta sonda biraz kasılabilir belki çünkü lisede aynı konuların biraz gelişmiş hallerini görüosun o yüzden temel önemli.
Ben ne yaptım diye sorarsan..
2 yıl hazırlıkta ve orta 1'de baya çalıştım (inek denecek kdr deil). Sonra ortaokulda çok kasmanın saçmalık olduğunu,karne ortalamasının bi şeye yaramadığını,ayrıca sınıfta kalmanın olmadığını anlayınca orta 2 ve orta sonda bıraktım.
Lise 1'den itibaren eşşeğin üreme organıyla karşılaşıyosun o yüzden ortaokulda temelini sağlam tutmaya çalış ama pek de umursama,derslerde eğlen,okulu kır vs... lisede bunlar biraz daha zor oluyo.
(bkz. liseyi de ortaokul gibi görüp yatıp popoyu büyütmek ve son aya 6 kırıkla girip dötü tutuşmak,ayrıca lise ortalamasının öss'yi etkilemesi.)[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_CeVaT, 24 May 2003 12:28 tarihinde demiş ki:
(bkz. liseyi de ortaokul gibi görüp yatıp popoyu büyütmek ve son aya 6 kırıkla girip dötü tutuşmak,ayrıca lise ortalamasının öss'yi etkilemesi.)[hline]get bored..

son üç haftaya kırıkla girmeye ne dersin?[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 24 May 2003 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-lise3
-öss
-konservatuar sınavları
-olmayan bir yaz
-iş hayatı
-adam olmak
-para kazanacak yaşa gelmek
-eskisi gibi rahat takılamamak
-her canın istediğinde kızlarla veya arklarla buluşamamak
-işkence
-belirsizlik
-bunaltı
-geceleri içip içip sarhoş olup Llueeayn sallaa beaaaa demek
- bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü bisürü...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...