Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte injection için çözüm!

Dagger

Öne çıkan mesajlar

plevellerle oynaya bilio injection
bu da ona çözüm bu arada coaxem bi ara 130013005 ten irtibata geç benle sen inj. olayın çözmüştün galba[hline]Anadolu uygarlığın beşiğidir. Evet beşiğidir. Uygarlık orada doğmuştur ama korkarım büyümek için başka yere göçmüştür.
- Ludvig Bauhaus
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bi ara ilgileniyoduk ama bıraktım server islerini.Serverim zaten baska arkadaslarla yola devam ediyo orada kullanılacak bu programlar :)
Bi abimiz vardı ben client yazdım o inj cozumunu yazdı.

icq 52131226[hline]<<<< Benim Efsanemdi TektoniK UO Dunyası >>>>
Ama artık benim degil :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yemişim injectionunu bekleyin bi sene daha nasıl olsa bilgisayar bölümünde okuyorum kendi client imi yapacam herşey client versionunda beyler sudur ben bi client yaptım injection çalışmıyor ama oyun içinde client versionunu check ettiğimde herhangi dier bir clientte benim kinin versionu ile aynı olabiliyor ve injection kullanılabiliyor biraz daha üzerinde çalıştığımda bu konu kapanacak zaten Wild Genie'de öyle yaptı client en başta oluşturduğu programsız açılmıyordu ve versionu değişikti ona sorun o daha Bilir[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Try To Be Best in Your Mind
Icq=176375932
[b]Istiaron Developer Arthur
Sosyal ağlarda paylaş

Açıklarım Url vermem sen bulaşma bu injection içine aslında zaten clientler editlenerek bazı buglar yaratılabilir injection clientlere patch yaparak her birine ayrı ayrı bug kapıları açıyo bu kapılardanda oyunda serverda örneğin bir şeylerin renklerini değiştiriyo bazı belki değişik bir renk ile client leri çökertiyo vs vs işte clientlerdeki açıkları kullanarak hile yapıo şerefsiz[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Icq=176375932
[b]Istiaron Developer Arthur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gmarthur, 24 May 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
Yemişim injectionunu bekleyin bi sene daha nasıl olsa bilgisayar bölümünde okuyorum kendi client imi yapacam herşey client versionunda beyler sudur ben bi client yaptım injection çalışmıyor ama oyun içinde client versionunu check ettiğimde herhangi dier bir clientte benim kinin versionu ile aynı olabiliyor ve injection kullanılabiliyor biraz daha üzerinde çalıştığımda bu konu kapanacak zaten Wild Genie'de öyle yaptı client en başta oluşturduğu programsız açılmıyordu ve versionu değişikti ona sorun o daha Bilir[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Icq=176375932
Istiaron Developer Arthur

genie ninkini de kırdılar ki.[hline][b]ICQ: 4435695
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...