Jump to content
Natanyal

Snooker Thread

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Nis 2021, 20:25

paticik araması da fena değil sanki son zamanlarda 😉

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Nis 2021, 20:32

takvim takip edecek derecede fanı değilim ama denk geldikçe ya da bu tip bilgilendirmeler gördükçe, maçtaki oyunculara göre karar verip keyifle izliyorum. kyren wilson da bir süredir adını gördükçe maçını izlediğim oyunculardan. eurosporta göz atarım vakit buldukça, teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Nis 2021, 21:50

eurosport yayınlıyor di mi bunları? bu arada evde çalışırken arkada direk açılcak şey olur bu. iyi bilgi oldu sfdadf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Nis 2021, 12:28

Konuları birleştirdim.

Ronnie elendi. Müthiş geri dönüş yaptı ama laubaliliğinin cezasını çekti yine 2 seneden sonra. Cahill'e yenilirken de aynı kafayla elenmişti. Çok rahat alabileceği maçı verdi. Gerçi McGill de aşırı iyi oyuncu, fazlasıyla hak ettiği ki oyundan düştüğü 5-6 set hariç harika oynadı. 

Neil Robertson da Lisowki'ye vurdu. Aşırı bozdu dengesini, çok çok formdaki şuan turnuvadaki en formda adam olabilir. Yarı finalde Trump ile yolu kesişecek ikisi de elenmezse, orayı geçerse %80 ihtimalle alır. 

Güzel turnuva oluyor, sıkıcı maç yok. Yayınlanmayan maçta Mark Williams kuduz gibi oynuyormuş. 3-0'dan 3-9 çevirmişti en son ama izlemedim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...