Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10,2 milyon oyuncu

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ben hala lfr ile uğraşıyorum 2 aydır protector leg-chest token bekliyorum abv böyle lanet drop rate olmaz olsun.bizim raidlerde %15-20 filan heralde prot token düşme olasılığı.
trinket olaylarına değinmiyorum bile 1 tane agility vial düştü şimdiye kadar ki aylardır farmdayız.
Sosyal ağlarda paylaş

lemuria said:

loop said:

Kesinliklec !! Oyunun en sevdiğim kısmı yeni bir karakter açıp quest yapmak, meslek kasmak.
Ve keşke şöyle bir şey olsa diyorum, TBC öncesi serverlar olsa, lvl kasmak çok daha zor olsa, çok güzel RP olur...Random grouplar, portallar hızlı binekler olmayacak...

Sana katılıyorum, TBC öncesi 1.paket ile oynadığımız bir server olsa 10 tane 60 kasarım.
40-men raidleri özledim..
LFR'da dps olarak girdim, tek tuş oynadım, hiç bir taktiği de yapmadım çünkü o sırada dizi izliyordum. droplarımı da aldım. çıktım.
bu ne lan.

Ne emmeye ne de devamını biliyorsunuz zaten yazmiyim buraya =) zor yapsalar niye zor kolay yapsalar niye kolay ilginç herkesi mutlu etmek cidden zor
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız nasıl olur bilmiyorum ama şu world pvp de ki yığılma anlarında aşırı lag ve dc yi düzeltmenin bir yolu yokmu? Oyunda en sevdiğim aksiyonların başında karşı faction ın şehirlerine saldırmak gelir. Cumartesi akşamıda 160 kişilik raid toplandı ve orgrimara gittik, ana girişten girmemizle oyunun kilitlenmesi bir oldu. Bi guarda dahi vuramadım. Oyun 300-400 kişiyi bir araya getiremiyorsa çok büyük bir eksiklik değilmidir bu ? Blizzard ın bu sorunu çözmesinin abone sayılarına az da olsa katkısı olur diye düşünüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Yalnız nasıl olur bilmiyorum ama şu world pvp de ki yığılma anlarında aşırı lag ve dc yi düzeltmenin bir yolu yokmu? Oyunda en sevdiğim aksiyonların başında karşı faction ın şehirlerine saldırmak gelir. Cumartesi akşamıda 160 kişilik raid toplandı ve orgrimara gittik, ana girişten girmemizle oyunun kilitlenmesi bir oldu. Bi guarda dahi vuramadım. Oyun 300-400 kişiyi bir araya getiremiyorsa çok büyük bir eksiklik değilmidir bu ? Blizzard ın bu sorunu çözmesinin abone sayılarına az da olsa katkısı olur diye düşünüyorum...

Hangi server bu? Kaldımı abi böyle server 160 kişi toplamaca şehir baskınları için?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir zamanların meşhur server i Burning Legiondayım. Aslında başka bir serverda oynarken world pvp deki ezikliklere kızıp, paraya kıydım ve 6 tane charı BL ye geçirdim. BL yide burada foruma çok gördüğüm için seçmiştim. 160 kişi toplandı ama 100 tanesi falan türk tü galiba :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...