Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

enchantment sorunsalı ?

Oblomov

Öne çıkan mesajlar

Umarım enc. konusunda bilgisi olan vardır :) Benim sormak istediğim elimdeki silaha en fazla kac enc. scroll basabilirim riski olmadan. lvl 36 dwarfumla brig. breastplatei +5 yapayım derken kristalize olmuştu. +8 katanalar görüyorum ortamda. şimdi bende cyristal dagger alıp scroll basarken kristalize olmasını istemem. olursa oturup aglarım herhalde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowbane bazı yaratıklardan silahın grade ine baglı olarak
D/C/B enchanment scrollar duşuyor bunlarda armor enc ve weapon enc olarak ikiye ayrılıyor
+1 +2 +3 silahını veya zırhını riske atmadan enchant edebiliyorsun
Silahlarda her bir enc scroll ile 2 p.atk 1 accuracy bide critical ekleniyordu
Armorlarda 1 p.def ekleniyor ama bu sayı
+4 ve sonrasında farklılaşıyor 4 p.atk falan ekliyordu armorlardada 2 veya 3 p.def ekleniyordu (cok uzun zaman gecti tam hatırlamıyorum yanlışşa bir bilen duzeltsin)
manyak Peka'mız gelsin o soyler tam degerleri.bide +3den sonra daha az riskle enchant etmek icin ayrı bir scroll turu vardı ama adını unuttum genelde Orfenden falan dusuyodu.[signature][hline]icq:140353

[Bu mesaj -Ari- tarafından 13 Ekim 2004 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilgiler için çok saolun ama bende örenme açlığı bitmeyecek hiç...
al işte mesela yukarda ark yazmış crystal bu nedir abi ...elementel summoner clasını incelerkende görmüştüm unicorn yapabilmek için bilmem ne kadar crystal lazım fln yazıyordu...
bide bu 15 lvl deki verilen pet wolf gerçekten işe yarıyormu...yada benim de wizardım için yararlı olurmu diye sorayım
Sosyal ağlarda paylaş

pet wolf hic bi ise yaramiyor sadece artislik olsun diye vermisler :)
bide questi biraz uzun oldugu satarsin para yaparsin 25k-30k arasi sattiydim ben bi kac tane...
exp i almasi cok zor ,olunce asiri exp kaybediyor(su an tam hatirlamiyorum ama %8 den cok fazla)

mesela lvl 35 de aynisi dragon aliyorsun ... o da aynisi egitmek cok zor parasini karsilamiyor hemde dragon oldugunde %34 exp kaybetmisti yani sadece süs olsun diye ve satip para kazanmak icin

canın sıkıldıgında yaparsin questlerini :)[signature][hline]EsKiYa,low lvl elf archer,at kain
Sosyal ağlarda paylaş

Bende +3den sonrası tehlikeli diye biliyordumda insanlar +8 filan yapma cesaretini gösterince bi sırrı vardır belki dedim :) Demek millette para bol. Birde bazı artılı silahlarda ( c grade ) her scrollun +3 eklediğini görüyorum, bazılarında ise +1 eklediğide oluyor. Buda şans meselesi herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla saniirm 1 scrolun kac p atk ekledii Grade le ilgili bi olay.Mesela d grade de +2 eklerken c grade de+3 eklio.Sora +4 yapinca c grade de +6 d grade de +4 eklio die biliorum ben.Bide solentimidir doorumudur bilemem ama Kore Serverinda +15 eminence bow yapmislar :D[signature][hline]Fity Silver Ranger
Fiti 30 Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

+4 yapana kadar herhangi bir risk yok +4 de %80 +5 %66.6 +6 %44.4 +7 ve sonrası icin %22.2 olarak dewam ettigini okumustum. +3 den sonra pattack bonusu 6 alıyor baya avantajlı ama cok riskli tabiki. Baal gibi şansına güveniyorsan enchant edersin. Hayvan insan +7 Cyrstal Dagger yaptı. Demon Sword almasına gerek kalmadı. :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.l2database.com/news.asp?news=1&idNews=5

Arkadaslar yukarida ki linke bakiniz ve deliriniz. +3 den sonra risk basliyor ama bazi adamlar +15 silahlarla dolasiyorlar kesin bir yolu var bunun cunku +15 de basarili bir enc yapmanin ihtimali herhalde %1 civari.

+4 Yapmak risksiz gozukmekte ama resurrector 2-3 hafta once +4 yapmaya calistigi Deadman Staff ini eline aldi. Gecen hafta baska bir arkadas +4 denedi silahi kristale dondu.

Bilmiyorum nedir ama kesin bir yolu var. Server i gocertmek zor gozukmekle birlikte, silahi +15 yapmak kadar zor olmasa gerek. Yolunu bulan bizide bilgilendirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk ihtimal o overenchantlerin hepsi silindi.onlarin size nasil yapildigini soyliyim,biliyorsunuz carsamba gunleri bakima aliyolar serveri.-Server will be down in momently dedigi vakip adam enchant weapon i basiyo,eger fail olmazsa oyundan cikiyo(oyundan cikarken karakter save aliniyo)eger fail olur patlarsa serverin gocmesini bekliyor.server geri geldiginde weapon enc. scroll da silah ta orda oluyo.millet bu yontemle cok iyi overenchant yapti.ama artik bunu yapan kisilerin itemlarinda ki butun enchantler siliniyo diye biliyorum.bannable da olabilir...[signature][hline]5* Dark Avenger At Kain
Sosyal ağlarda paylaş

umarım bu bahsettiğiniz itemler yoktur...
biz bu oyuna başlama nedenlermizden biri de ;
maden bu kadar para veriyoruz demek ki serverle ilgilenen sürekli adamlar var ve bu oyunda bugla yada illegal programlarla insanlar birbirine üstünlük sağlayamaz diye düşünmüştük...
umarım yanılmıyoruzdur...daha başlayalı bir hafta olmadan oyuna soğumak istemiyorum ....
Sosyal ağlarda paylaş

soğuyacak bir şey yok, oyun bu. buglar olur, sonra çözülür. türk uo serverlarından sonra zaten bu tür olaylara fazlasıyla alıştım. gözümün önünde olmadığı sürece de çok rahatsız etmiyo beni.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...