Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Insanlarin beyin kapasitesi

whissinn

Öne çıkan mesajlar

Evet söyle bir makale okumuştum ilgimi çekmişti;
"Insanoğlu beynin %2 sini kullanıyormu$ %4 ünde havaya kalkabiliorlarmis %8 inde felan ucuyor %9 unuda teleport olabiliyorlar"'mi$ dedim oha harbiden böyle birşey varmı bide nasıl kullancaz o kadar skillmi kascaz napcaz LOL duydumki kendini geliştiriyormuşsun bu konu hakkında bilgili arkadaşlar varsa tartışabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 20 May 2003 22:33 tarihinde demiş ki:
Evet söyle bir makale okumuştum ilgimi çekmişti;
"Insanoğlu beynin %2 sini kullanıyormu$ %4 ünde havaya kalkabiliorlarmis %8 inde felan ucuyor %9 unuda teleport olabiliyorlar"'mi$ dedim oha harbiden böyle birşey varmı bide nasıl kullancaz o kadar skillmi kascaz napcaz LOL duydumki kendini geliştiriyormuşsun bu konu hakkında bilgili arkadaşlar varsa tartışabiliriz.

bence dogru degil
Su ana kadar teleport olan ucan birini gordunuzmu ?
sahsen ben gormedim
e ozaman nereden biliyorlar teleport olucagimizi ucucagimizi felan ?[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 20 May 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
Ama varmı$ öyle şeyler hatta bir dağda eski den ölmüş bir adamın cesedı varmı$ hatta oda havada duruyormu$.Ben biraz inaniyorum.

-misle -musla olmuyor bu isler.
varmi elinde kanit.
yok bu tur hikayeler cok
hepsine inanicak olsak ohoo[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 20 May 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
bence dogru degil
Su ana kadar teleport olan ucan birini gordunuzmu ?
sahsen ben gormedim
e ozaman nereden biliyorlar teleport olucagimizi ucucagimizi felan ?[hline]

Arkadaşım arkadaş zaten insan %2 sini kullanıyor demiş tabii ki göremezsin.[hline]deep.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 20 May 2003 22:43 tarihinde demiş ki:
said:
slayerrr, 20 May 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
Ama varmı$ öyle şeyler hatta bir dağda eski den ölmüş bir adamın cesedı varmı$ hatta oda havada duruyormu$.Ben biraz inaniyorum.

-misle -musla olmuyor bu isler.
varmi elinde kanit.
yok bu tur hikayeler cok
hepsine inanicak olsak ohoo[hline]

Kanıtım var annem oranın adını bılıor kanıtım bu degıl yanlıs anlamayın adını orenım sıze solerım arastırırz bakarız gercekmı degılmı ama cıddıyım oyle bırsey varmı$ mı$ mı$ mı$.....
Sosyal ağlarda paylaş

einstein a gore insanlar beyinlerinin iki loblarini birden ayni anda tam kapasiteyle kullanablirlerse artik bedenlerine ihtiyaci kalmaycaklarini ve enerji halinde dolasaklaridir[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

düşünün bi %15 ini kullanior speed hack ve teleport yapıor gelior akbankın onun vas ort grav felna zuha nne manyak olur teleport ısı benı sardı bıraz :-p keske harbiden olsa harbidende kullanabilsek ama baya eyitim gerekiyor surekli meditasyon yapıp ıcını bosaltmak fln varmıs ne lan bu magemı kasıoz medıt flln bende saçmaladım aehua uo sux ya
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan hepsi yalan... Bir kere insan beyninin %25'ini kulanır. Ayrıca hiç mi akıl mantık yok ,anaokulu öğrencisi baabında açıklamayı da yapayım.
Bir kere uçmak için koskoca dünyanın kütlesinin yaratmış olduğu çekim alanına karşı koymanız gerekir (koskoca ay yapamıyo bunu sana noluyo) , bu çekim alanı içerisinde ona hem karşı koyup hem de özgürce hareket edebilmeniz için sizi iten, hareket ettiren bir güç olması gerekir ki bedenimizde böyle bir fonksiyon yok.
Işınlanmaya gelince ışınlanmak için atomlara ayrılıp ışınlandığın yerde tekrar aynı şekilde birleşmen gerekir veya o istikamete solucan deliği oluşturman gerekir. Bunların hiçbirini de 1.7kg ağırlığındaki bir cisimle yapamazsın, ister %8'ini istersen %8000'ini kullan... Böyle kulaktan dolma kuruntu şeylere nasıl inanabilenler var onu da anlamıyorum.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

Hurafe bunlar da millet meyilli zaten böyle şeylere. Neyse devam edin siz, insanların beyinlerinin yüzde kaçının çalıştığını tartışmaya.

said:
DeamoN, 20 May 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
ademius nedir bu çıkış adma sülalene küfür mü etti ya da ben biliırum kesin doru sen malsın mı dedi sadece yazmış insan gibi tartışmak konuşmak için gayet güzel bi konu tek tük güzel konuyu böle cıkışlarla daatmayın kafamı da bozmayın.[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

örnek verdim sadece.
tarihçi değilim bilgisayarın ne zaman yalan olarak kabul edildiğini bilmiyorum. ama dünya yuvarlaktır dedi diye idam edilen insanların doldurduğu bi tarihimiz var...

elektrik motorunu icad eden şahıs. adını bilmiyorum ama teorisini kanıtlamadan önce baya bi gülmüşlerdi ona.

ayrıca evet 50 sene önce gidip "50 sene sonra herkesin evinde bi bilgisayarı bi televizyonu bi buzdolabı, cebinde bütün dünya ile haberleşebileceği telefonu olacak" deseniz muhtemelen yalan derlerdi. nitekim cep telefonları star treklere layık bir fantaziymiş zamanında...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...