Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.7milyon active subs

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Sovereign said:

evet beyler oyun patladı girmeyin oyuna arkadaşlarınıza da söyleyin patladğını ve rahat bırakın bizi

bize kalsın

Şu mantık ne yiğitleri aldı götürdü be. Hala Mortis Online oynayan DarkFall WoWun sonunu getircek dişyen adam var.

açıkçası wowun sonunu getircek diyen kişi görmedim burda ama wowun sonunu getirmesini uman kişilerin yaşadığı hayal kırıklığını burda hergün bağara bağara ilan etmeleri ve hala oynayan insanlara 'zamanlarını harcamamaları' gerektiğini söylemeyi kendilerine görev bilmeleri baya bir göze batmakta.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonuçta burada bu kadar nefret ve kin kusan arkadaşlar eminimki bu oyunu en heyecanlı şekilde bekleyenler ve starwars evrenini çok sevenlerdi. Oyunun bu kadar çok eksikle çıkmasıda herkesi üzdü onuda anlarım ama genede wowunda ilk çıktığı zamanı iyi hatırlayanlar bilir rezaletti. Swtor a biraz zaman tanımak lazım diye düşünüyorum .

Sonuçta Bugün ageofconanında release tarihinden bu güne geldiği değişim ortada . Gayet başarılı bir oyun şuandaş ilk çıktığı güne nazaran ama kitleleri küstürdü. Umaırm swtorda kendisine kızan ve dargın kitlenin gönlünü alacak olan contentleri veya oyun mekaniklerini biran önce yapar
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 10 gün önce aldım dün akşamda unsubcscribe yaptım. Oyun pve olarak güzel aslında. Fakat amd x3 450 geforce gtx 460 4 gb makinamla pvpde kasım kasım kasılınca ( ki pve contentda bile bazen takılmalar, oyundan atmalar vs oluyor) bre gavur daha ne istiyon diyerek unsubscribe ettim.

Kotor sevenler için güzel hikayeli bir oyun olmuşl ama pvp aramayın hem oyun mekaniği hemde grafik motoru kaldırmıyor grafik kaldırsa bağlantı kopuyopr pvpde falan öyle bir oyun olmuş starwars fanlarına yatsınlar kalksınlar dua etsinler bu adamlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ancalagan said:

ya sonuçta burada bu kadar nefret ve kin kusan arkadaşlar eminimki bu oyunu en heyecanlı şekilde bekleyenler ve starwars evrenini çok sevenlerdi. Oyunun bu kadar çok eksikle çıkmasıda herkesi üzdü onuda anlarım ama genede wowunda ilk çıktığı zamanı iyi hatırlayanlar bilir rezaletti. Swtor a biraz zaman tanımak lazım diye düşünüyorum .

Sonuçta Bugün ageofconanında release tarihinden bu güne geldiği değişim ortada . Gayet başarılı bir oyun şuandaş ilk çıktığı güne nazaran ama kitleleri küstürdü. Umaırm swtorda kendisine kızan ve dargın kitlenin gönlünü alacak olan contentleri veya oyun mekaniklerini biran önce yapar

WoW'u bıraktım çok şükür fakat merak ettim, nasıl bir rezaletti WoW başlangıcı ? Ben özellikle ilk ayları hiç unutamıyorum, muhtemelen başka hiç bir mmo'dan da o ilk aylardaki kadar keyif alacağımı sanmıyorum da, oradan cezbetti merakımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ondskan said:

WoW'u bıraktım çok şükür fakat merak ettim, nasıl bir rezaletti WoW başlangıcı ? Ben özellikle ilk ayları hiç unutamıyorum, muhtemelen başka hiç bir mmo'dan da o ilk aylardaki kadar keyif alacağımı sanmıyorum da, oradan cezbetti merakımı.

Hayatında ilk defa öle bişi gördüğünden öle gelmiştir. Bencede öleyudi çükjü. Level 30 halimle 150 kere ölüp dark portala gidip mal mal bakmıştım saatlerce vışşşşşşş lan ben bunu yıktıydım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...