Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow mu yoksa gerçek hayatmı ?

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar bu konuyu kişisel e mi yoksa wow a mı açmak konusunda kararsız kaldım ama sonunda burada açtım

Tearsofangel

benim bu tearsofangel zamanında vaktimi kaybettiren ve üstüne emek harcadığım bir karakterdi ve geçen sene eylül ayında oyunu bırakarak kendisiyle vedalaştım

Geldik ocağa canım acaip derecede warlock oynamak istiyor... Şöle shadowbolt atıp dot +fear basıp /laugh yapmayı özledim

Ama bir yandan da bir işim nişanlım ve boş vaktim açıköğretim adalet bölümüm var

Sizce insan bu oyunu kararında oynanayabilirmi ? Yada raid yapmadan raiderlar kadar güçlü olunabilirmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hangi başlık altındaydı bulamıyorum ama, ben şimdi üyeliğimi bir yıllık uzatsam, o bir yıl bittiğinden ancak diablo 3 bedava geliyor değil mi ?
Benim zaten marta kadar üyeliğim var, bir yıl daha uzatırsam, diablo yu ancak 2013 mart ta mı oynayabileceğim ? (tabi çıkarsa)
Sosyal ağlarda paylaş

Annual pass'ı alıyorsun, wow üyeliğin bir yıl uzuyor, d3 çıktığı gün de indirebiliyorsun. 12 ayı peşin almana da gerek yok, yine aylık ödeme planıyla devam edebiliyorsun. D3ün yanında şu atla mop betasına garanti giriş hakkı da geliyor.

http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/264480.jpg

Bir de annual passı aldıktan sonra d3 collectors edition alırsan 4 ay bedava wow gametime veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

O early next year'ı ilk erteledikleri zaman söylemişlerdi, sözde Q4 2011de çıkıcaktı. Şimdi release için kesin birşey söylemiyorlar, oyun hazır olmadan çıkmayacak diyip duruyorlar.

Bir de şeyi unutmuşum ben, annual passı alabilmek için geçen sene 18 kasımda veya daha önce açılmış bir wow hesabının olması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an ki ödeme planınıyla kaydolma gibi bir seçenek vardı, onu seçtim, yani 6 aylık yapılacak ödeme, daha iyi oldu 1 ay 1 ay olsaydı fiyatı daha fazla olacaktı.. Akşam olsunda eve gidip bineğime bineyim heman :)
Bu arada rus serverinde de karakterlerim vardı, herhalde mountlar orayada gelecek..
Sosyal ağlarda paylaş

1 gunde 20 oyun ciktigindan beri yapilabilen bir seydi ya okadar da zor degildi sanki.

Annual pass de battle.net hesabina girip ben 12 ay daha wow oynucam sozum soz diyorsun, her ay para cekiyorlarmis.Karsiliginda at, diablo 3 , expansion beta invite falan veriyorlarmis diye hatirliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

Geldik ocağa canım acaip derecede warlock oynamak istiyor... Şöle shadowbolt atıp dot +fear basıp /laugh yapmayı özledim

Ama bir yandan da bir işim nişanlım ve boş vaktim açıköğretim adalet bölümüm var

Sizce insan bu oyunu kararında oynanayabilirmi ? Yada raid yapmadan raiderlar kadar güçlü olunabilirmi ?

Dot'lari dizdigin adam fear atarsan laugh efektin bitene kadar bozulur fear. Interrupt etmis olursun cast yapiyorsa sadece.

Bos vaktin varsa oynarsin arada eskisi gibi hardcore oynamak istemiyorsan pvp'de guclu ölabilirsin az emek vererek.

Bir aylik actir bir bak ortama. Ben de gecen ay annual pass ile geri dondum pismanim. Once bir ay normal dene. Annual pass kacmiyor.

Bu arada gecen kartta limit yoktu bir hafta falan kapali kaldi, ne mail attilar ne bir sey. Actirdim sonra annual pass devam ediyor, diablo oyunlarimda gorunuyor. Ne kadar kapali kalsa iptal edecekler acaba. Ya da oyle bir sey yok mu bilemedim. Vardir ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

bu annual pass nedir arkadaşlar bir izah edin

birde arkadaşımın söylediği artık millet level ı battleground da kasıyormuş 1 günde 20 olan adam varmış ne kadar doğru bu ?

Dostum bende biran önce aldım annual pass.. Diablo 3 ü ücretsiz oynamak sorun değil aslında, ne kadar pahalı olabilir ki ? Ama kendimi biliyorum zaten wow hesabım hep açık olacak, nasıl olsa ödeyeceğim bir kaç yıl daha.
Leveling konusuna gelince, dediğin gibi dungeonlar xp veriyor bolca, ama benim favorim bg ler. Zaten oyunu bgler için oynuyorum, dolayısıyla lvl kasarkende her fırsatta bg ye giriyorum , birde kazanınca çok güzel xp geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mmorpgler genel olarak insan beyninde bagımlılık yarattığı dogru fakat insanın bir şeye bağımlı olmak isteyerek wowu araç olarak kullanması geri zekalılıktan başka bir şey değil.burdan sözüm bu tarz geri zekalılara onlar kendini biliyordur zaten.Sonra gidipte video çekip özel hayatımı sktim sizde böyle olmayın ayakları yapanlara acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...