Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enter the Matrix.. [düşüncelerim]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Ben bilemiyorum şahsen oyunda aradığım şeyi bulamadım max payne in matrix modu vardı bir zamanlar onda bile bullet time da kurşunun çıkardığı halkalar daha güzeldi yani bilmiyorum ekran kartım geforce 2 64 mb ram belkide ekran kartındandır ..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

ya hoca ilk bölümlerde bir takip sanesi var kadın araba kullanmasını bilmiyor sanki habire duvara falan çarpıyor neyseki polislerdeki yapay zeka oranı da 0 ın altına olduğu için takip te edemediler ateş edesim gelmedi..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

shiny, thief'i yapan firma değil miydi?
thief çok iyi oyundu.

ancak atari'den çıkan oyunlar her zaman kötüdür.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh beee ne umutlar bağlamıştım...
OFfffFFFSfsSSFsPFspfkapodıgjaodıhpadohg
Niye yapamıyosunuz düzgün şu oyunu anlamam ki?!!?!?!
İnsan biraz daha üstüne düşer. Koskoca Matrix'in oyunu lan bu.

Neyse Film iyi çıksa bari...[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

unreal 2 motoru süper.
ancak unreal 2, bu motoru kullanan en kötü oyun.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamların koşuşu bile spastik ya ne diyebilirim ki ? ayrıca filmde ilk filimden aldığım gazı alamadım ya.. ne bilim nedense fragmanlarda mı çok abartıyorlar anlamadım ..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Alın bir de benim düşüncelerim:

1)Zart diye bölüm bitiyor
2)Multi olsa coşardık
3)Neo'yu özledik,ama ghost da baba adam
4)Dediklerinizin aksine bence çok güzel bir oyun olmuş
5) bunlar benim düşüncem saçmalama shapshal fln demeyin...veya diyin bana ne *saçmalar*[hline]Valla Paticiğimizden iyi olmasın
Gelişmekte olan güzelim forumuma
Herkesi beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben Ice and Corrupt bölümündeyim 3 tane dayanak noktasını(heralde bu anlamda kullanılmış) parçalamamı istiyor. Ama bir türlü göremedim, çok karanlık oralar nasıl vurdunuz siz ?[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 23 May 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
Beyler ben Ice and Corrupt bölümündeyim 3 tane dayanak noktasını(heralde bu anlamda kullanılmış) parçalamamı istiyor. Ama bir türlü göremedim, çok karanlık oralar nasıl vurdunuz siz ?[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.

ortada corba kasıgı gibin donen bise war ya hanı yuvarlak ıcınde bi sopa donuyo onun etrafında 3 kırmızı ısık war onları vuracaksın first person a gecip
bunu bulana kadar canım cıkmıstı benim
ok yanlıs yerı gosteriyo
*!Operatörü yanlış bilgi verdiği için kınar*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...