Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CMYLMZ İzmir şovu

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

manyak komik ama ya böyle çeken adam öksürüyo yorum fln yapıyo ama allahtan fazla gülmüyoda duyabiliosun :)
bide bi ara cips pakedi fln açıyo koptum ztn
kamerayı sabitleyemiyo bi ilk 15 dk böyle olmadık yerleri fln çekyo ama kesin izlemek lazım ya ......[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 20 May 2003 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehueh teşekkürlerr arkadaşlar buldum soonunda yarın inşallah elime geçecek cd si artık kaynak açıklanmak isterse kendini açıklar :)

bekleyin bu memleketin cem yılmaz izlemeye parası yetmeyen insanları yakında beleş gösterim yapılacaktır!

aslında gülüyoruz ağlanacak halimize ama... neyse[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 18 May 2003 22:03 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar duydumki CMYLMZ izmir şovunun gösterisi kaçak olarak çekilmiş ve piyasada vcd si tezgah altında dolaşmakta elinde olna varsa bana pm den ulşaşabilirmi?[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Eger Cd eline ulasmadı ise Bana ozel msj ile adresi at sana posta ile gonderem[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Spectator a teşekkür ediyorum bugün yada yarın gidip kopyalatacam etrafta olan arkadaşlara hemen dağıtım başlatacam :)

Spectator sayesinde cem yılmazı izlemeye parası yetmeyen arkadaşlar (benim gibi) artık cemin gösterisinin sonunda yaptığı şiir söyleyen(!) çocuk taklidini çevire çevireizleyip yerlere yatabilecek :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 24 May 2003 13:55 tarihinde demiş ki:
ATATÜRK!!!! :D :lol:[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

Muahaha
Örtmenim..! ya .ikecem ama ya :D[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...