Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

devam etmeyenler

nscorp

Öne çıkan mesajlar

sadece o diil

asıl problem adamlar bütün imperial classlerinin animasyonlarını 2304234 kat daha karizma yapmışlar.. empireda inanılmaz elektrik çıkartırken parmaklarından republicte taş çakıl atıosun dalga geçer gibi ve bu sadece bitanesi..

Republic'in mor saber kullanamaması.. (acayip mantıksız) mesela..
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

sadece o diil

asıl problem adamlar bütün imperial classlerinin animasyonlarını 2304234 kat daha karizma yapmışlar.. empireda inanılmaz elektrik çıkartırken parmaklarından republicte taş çakıl atıosun dalga geçer gibi ve bu sadece bitanesi..

Republic'in mor saber kullanamaması.. (acayip mantıksız) mesela..

Bir de o tas, cakil atma yuzunden republic tarafi animasyon delay yasiyor. O tasi cikarip atana kadar, sith yildirimla ikici postayi koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
İki hafta dayanabildim sadece 42 sentinel yapıp bıraktım.Bir de pre-paid'li almıştım.Bir an önce hesabı elimden de çıkarmak istemiyor değilim çünkü bundan sonra da oynamayacağım en azından çok ucuza hesabı kapamak isteyen birileri olursa işine yarasın diye vereceğim zararına...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de biraktim. levellayacagimi levelladim, content in genelini zaten pek sevmedim. wow u falan da biraktim. mmo lardan bir sure elimi etegimi cekiyorum topluca.

is falan degistirdim zaten, bos vaktim yok bu aralar.

diger ea oyunlarimla ayni account oldugu icin paylasamiyorum kimse ile, kusura bakmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim hesap açık ama 3 haftadır girmiyorum, geçen girip tüm paraları dağıttım.. bi kaç güne biter

Abi adamlar 100 puan falan vermiş metascore 87 ama kullanıcı puanı 5.7 bu kadar mı şişirilir
http://www.metacritic.com/game/pc/star-wars-the-old-republic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Corso Riggs misses the adventure...

Tysre, you've already gone through a lot together so don't let Corso Riggs down. Log back into the game to continue your discovery of the galaxy with Tysre or another hero.

Bioware'den yalvarma mailleri gelmeye basladı. Bütün Companionlar için bir tane yollasa dönebilirim bir ihtimal..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...