Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne be ya? gerçek mi bu?

Zed

Öne çıkan mesajlar

O siteyi bilmiyorum ama cnn'ın yada yahoo'nun bir tepki araştırma sitesi vardı.Orada abartı haberler verirlerdi insanların tepkisini ölçmek için belki buda o tür bir sitedir.Yoksa bu japonlara helal demek lazım[hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah
Sosyal ağlarda paylaş

Bende istiyorum onalrdan(ama sarı olmamış gibi ya)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
[ img ]http://smilies.sofrayt.com/1/950/lamer.gif[ /img ]
Sosyal ağlarda paylaş

kekliyolar tabikide dikkatli bakarsanız perspektif hatası var[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

ayrıetten tam gorunmez sayılmaz kadının kollarının arkası niye gozukmuyo :P[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

[Bu mesaj Aegean tarafından 06 Şubat 2003 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe biraz komik olmuş çnkü kadın arkasındaki adamların oranı pek uymamış diğer insanlara göre cüce gibi kalmışlar bi şekilde bi gariplik var resimde bana gerçekçi gelmedi. Ama tabi açıklamadan yapılması okadar imkansız değil sonuçta kadaını gerçekten görünmez yapmıyoki. Kadının arkasında alınan hareketli imajları kadının önüne yansıtıyo okadar.[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

Al Randımanınıda Da Elaleme Tesbih Harmanla.
Alla alla
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaptım oldu bir kereama nasılsızdı bu bilgi bilemeyecem...
sizbilmiyorsunuz ama ben her gece evlerinize gelip o saatlerde ne yaptığınıza bakıyorum
*!rönt işinde sınır tanımamaktadır*
*!keza yalancılıkta da sınır tanımamaktadır*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 06 Şubat 2003 21:48 tarihinde demiş ki:
"Ve bu yılın en iyi daktilo ödülünü, BabacumMostors takma adıyla tanınan İldeniz arkadaşımıza veriyoruz!"

*!Alkışlar arasında altından bir daktilo verir Babacum'a*[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

lenetolsunspeystuşumbasmıyor... çok sert çekiçlevurmak gerekiyor bi adam gibi bişi alamadım gitti
not: sakın sakın sakın ha... (yaklaşmayın yanına :-P) quake marka klavye almayın ...[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

Klavyem quake
az önce sinirimden sol taraftaki clip ayağı kırdım
Sağ shift tuşum kafa atmaktan çıkmıştı
o tuşum göçük durumda
daha sayıyım mı?

hepsinin nedeni de sinirimi klavye üstüme boşaltmam[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...