Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

astral seyahat 1.elden

elming

Öne çıkan mesajlar

tam 6 yaşımdan beri astral seyahat yapıyorum şu an 17 yaşındayım ve hala tam olarak istediğim şekilde olmuyor çoğu şey...

açıkçası bazen sıkıcı ve kortutucu olmasına rağmen insanın geceleri de bi şekilde bedeni dinlenirken uyanık olması tuhaf ve iyi oluyor..

yapmasıda aslında çok kolay zor sanılan birçok şeyin kolay olduğu kadar kolay

yapmanız gereken tek şey gece yüzüstü yatıp gözleriniz kapalı bir biçimde nefes kontrolu yaparak uykuya dalmak sırt üstü denedim çok çabuk uyanılıyor...

öbür taraf aslında rüya diye gördüğümüz yer ve bizim isteğimizle şekilleniyor tam olmasada....
istediğiniz kadını bi anda altınızda bulup cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz ama müthiş bi kontrol gerekli çünkü bi anda kendinizi bi ganyan bayiinde bulabilirsiniz tam boşalmak üzereyken...

şu ana kadar olağanüstü (hayallerim dışına) bi şeye raslamadım ama son zamanlarda iyice konrtol altına almaya başladım rüyaları ve çok tuhaftır o tarafta ders çalışmak bile isterseniz o bile mümkün...

neyse aklınıza takılan varsa sorun anlatayım...
Sosyal ağlarda paylaş

me not nubi...

bu arada benim bütün arkadaşlar bu şekilde astral boyuta geçiyorlar ve bi sorun yaşıyanını da görmedim henüz...

ha ama bi kere uyandığımda boğazım mosmordu babannem ruhunun yokluğunu fırsat bilen cinler gırtlakladı demişti acayip tırsmıştım yaş:9
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elming, 20 May 2003 23:16 tarihinde demiş ki:

ha ama bi kere uyandığımda boğazım mosmordu babannem ruhunun yokluğunu fırsat bilen cinler gırtlakladı demişti acayip tırsmıştım yaş:9

lol ya
[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.

[Bu mesaj -Aragorn- tarafından 20 May 2003 23:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rüyanı kontro letmek farklı astrael seyahat farklı..
astral seyahat te gerçek hayatı izliyosun..
yoksa rüyamda (daha matrix izlemeden) pencereden atlayıp hoplayıp sonra pencereye yeniden zıpladığımı biliyom (üstüne bide cs oynardım.. baya da gerçekti yani.. sonar off sıkıldım rüyadan der uyanırdım)[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

sizin yaptığınız bilimde lucid dreaming olarak adlandırılan şeydir. astral seyahat apayrı bir şeydir ve yapılması güçtür.(olduğu da kesin değil) meditasyon yaparak tibetteki elemanların bunu yapabildiğini filan söylerler. ayrıca birtakım psikatrilerde astral seyahati herkesin bilinçsizce yaptığını filan belirtir.(uykudan uyanırken bir yerden düşüyormuşsunuz hissi bunun belirtisidir. bu ruhun bedene dönüşü olarak adlandırılabilir.)

ayrıca lucid dreaming yapan kişiler, dikkat etmeniz gereken bir kıstas vardır. lucid dreaming yaparken, orada yaptıklarınızı fiziksel olarak da yaparsınız. yani rüyanızda birisiyle cinsel münasebete girerseniz eğer, bunu yatağınızda da; yani dışarıdan gözükecek şekilde de yapmış olursunuz. kıssadan hisse; tanımadığınız kişilerin evinde lucid dreaming işine girişip rezil rüsva olmayınız.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yaptığım şey eğer sadece rüya kontrolü ise bu bile yetiyo bana

kimseyle karşılaşmadım gerçek hayattan şu ana kadar yani karşılaştımda o kişide o kişi değildi yani gerçekten o kişi değildi çünkü ertesi gün seni rüyamda görüştük sende aynı rüyayı gördün mü dediğimde hayır cevabını almıştım.

asıl benim bahsettiğim şey astral boyuta yolculuk sizin kastettiğiniz şeyse sadece ruhun bedenden ayrılıp bu boyutta seyahat etmesi ki bu da imkansız ilk çıkan rüzgarda kendinizi alaskada bulma ihtimaliniz var (gaz fazı hesabı) arkadaşlarımla piskoloğa gitmemi öneren arkadaşa zaten gittiğimizi ve arkadaşlarımdan birinin annesinin piskolog olduğunu ve bizi grup şekilnde 1 yıldır incelediğini ve ayda bir çağırıp grupça sohbet ettiğimizi de belirtmek isterim ki kıllanıp sorduğumda kesinlikle şizofren yada benzeri bi sorunumuz yokmuş hatta sorunumuz bile yokmuş bi arkadaşın depresyonda olması dışında

bence astral boyuta seyahat rüya alemine seyahat demektir ve sizin gördüğünüz rüya ile benim gördüklerim cidden farklı emin olabilirsiniz yada şöyle açıklıyım ejderhamızrağını okuyanlar tas ın cehenneme düştükleri yeri bilirler kısmen oraya benziyo... böyle diyince biraz komik kaçıyo ama öyle yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BombaciMulayim, 21 May 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
sizin yaptığınız bilimde lucid dreaming olarak adlandırılan şeydir. astral seyahat apayrı bir şeydir ve yapılması güçtür.(olduğu da kesin değil) meditasyon yaparak tibetteki elemanların bunu yapabildiğini filan söylerler. ayrıca birtakım psikatrilerde astral seyahati herkesin bilinçsizce yaptığını filan belirtir.(uykudan uyanırken bir yerden düşüyormuşsunuz hissi bunun belirtisidir. bu ruhun bedene dönüşü olarak adlandırılabilir.)

ayrıca lucid dreaming yapan kişiler, dikkat etmeniz gereken bir kıstas vardır. lucid dreaming yaparken, orada yaptıklarınızı fiziksel olarak da yaparsınız. yani rüyanızda birisiyle cinsel münasebete girerseniz eğer, bunu yatağınızda da; yani dışarıdan gözükecek şekilde de yapmış olursunuz. kıssadan hisse; tanımadığınız kişilerin evinde lucid dreaming işine girişip rezil rüsva olmayınız.

astral seyahat ile bilincli ruya arasinda harbi daglar kadar fark var. yasayan bilir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elming, 21 May 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
valla yaptığım şey eğer sadece rüya kontrolü ise bu bile yetiyo bana

kimseyle karşılaşmadım gerçek hayattan şu ana kadar yani karşılaştımda o kişide o kişi değildi yani gerçekten o kişi değildi çünkü ertesi gün seni rüyamda görüştük sende aynı rüyayı gördün mü dediğimde hayır cevabını almıştım.

asıl benim bahsettiğim şey astral boyuta yolculuk sizin kastettiğiniz şeyse sadece ruhun bedenden ayrılıp bu boyutta seyahat etmesi ki bu da imkansız ilk çıkan rüzgarda kendinizi alaskada bulma ihtimaliniz var (gaz fazı hesabı) arkadaşlarımla piskoloğa gitmemi öneren arkadaşa zaten gittiğimizi ve arkadaşlarımdan birinin annesinin piskolog olduğunu ve bizi grup şekilnde 1 yıldır incelediğini ve ayda bir çağırıp grupça sohbet ettiğimizi de belirtmek isterim ki kıllanıp sorduğumda kesinlikle şizofren yada benzeri bi sorunumuz yokmuş hatta sorunumuz bile yokmuş bi arkadaşın depresyonda olması dışında

bence astral boyuta seyahat rüya alemine seyahat demektir ve sizin gördüğünüz rüya ile benim gördüklerim cidden farklı emin olabilirsiniz yada şöyle açıklıyım ejderhamızrağını okuyanlar tas ın cehenneme düştükleri yeri bilirler kısmen oraya benziyo... böyle diyince biraz komik kaçıyo ama öyle yani...

astral boyuta seyahat tabii ki ruya alemine seyahattir. astral boyut kat kat. insanlarin genelde astral boyut olarak kasdettigi yer direkt bizim fiziksel dunyamizin eslenigi olan astral boyut. haliyle karanlik, los, esyalarin yeri degisik. frekans yukseldikce daha ust katlardaki astral boyutlara gidilebilir. ruyalar da bunlardan birinde goruluyor.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

lucid dreaming için özel bir yeteneğe veya ekstra şeylere gerek yok. yapılması gerekenleri
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=lucid+dreaming&p=2
adresinde bulabilirsiniz.

eğer lucid dream moduna girmek için kasarsanız, yaparsınız. bunun kitapları bile var. evet, ayrıca bunu yapmak çok keyiflidir. kafanızda kurduğunuz bir neo fantazisinden öte, onu duyu organlarınızla da sanal olarak hissetmiş olursunuz. binlerce smith'i dövebilirsiniz.

ayrıca lucid dream'i ilerletirseniz(ekşide'de birileri anlatmış) ve tamamen kontrolü ele geçirirseniz, size önerim reelde aklınızdan çıkan şeyleri, hatırlayamadıklarınızı kurcalamanızdır. çünkü rüyanız içinde eğer herhangi biriyle uygun bir dialog yaratabilirseniz, bilinçaltınızda kalmış çeşitli şeyleri açığa vurabilirsiniz. lucid dreaming olayı bilinçaltına açılmış bir penceredir aslında, kanımca kişinin kendini keşfetmesi için sunulmuş bir tabaktır. karşı cinsle cinsel münasebete girmek, süpermen gibi uçmak da keyiflidir; amma ve lakin bu tip açık rüyalar(lucid dreams) ile ruhun derinliklerine inmek de süperdir. bir yerde kendi kendinize terapidir, iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 9 yaşımdayken boşalmak nedir onu bilmezdim be...
Yavaş büyü =)[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sanane tarzı, "bak ben astral seyahat yapıyorum, ben duvarlara tırmanmayı başardım, ben mıknatıs adamım" felsefesini buraya da taşıdınız ya, helal olsun.

büyü imkansız değildir. ama büyü yapan yoktur.
vücudundan ruhun ayrılması imkansız değildir. ama yapan yoktur.
cinler vardır. ama cin çağrılmaz.

bir iki yerde birşeyler okudunuz diye (d&d 3E astral bilmemneler, matrixte havada uçmalar) kendinizi bu kadar kaptırmayın bu işe.

Allah bilir siz kendinizi yakında pokemon sanıp uçmayı felan denersiniz. Aman diyim: Siz bir insansınız, uçamassınız...[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dark-dr, 21 May 2003 05:08 tarihinde demiş ki:
ruyada dusme hissi astral seyahat ruhun bedene donmesi vs. den degil asiri yorgunken kaslarin gevseyip kasilmasindan oluyo, okul zamaninda cok cektigimden iyi biliyorum heh :)

sen once benim topazlari geri ver :

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=33215[hline]www.mizzah.com

/sen de url vermeyi ogren ehue

[Bu mesaj dark-dr tarafından 21 May 2003 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dusme hissini yasamis olmak "ruhum bedenime donuyo uwee" yorumunu yapmaya nasil imkan taniyor anlayamadim?

unitycim:
kimse yasanan seye olmaz demiyor, yasan seyin yanlis yorumlaniyor olabilecegini soyluyor.

bu arada, yil 2003 arkadaslar, aman diyim.
buyu muyu, ruh bedenden cikmasi katli yatli astral "plane" de gezmesi falan gibi seylere ciddi ciddi takilmayin.FR de falan diiliz yani, aklinizdan cikarmayin :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...