Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Akord yapılır?

-pinkmartini

Öne çıkan mesajlar

kulağın iyiyse biraz:
la telini ya kulaktan ya da bi yerden (mesela telefonu açtığında çıkan ses la tonunda oluyo sanırım)
ondan sonra la'nın 5.perdesinden re telini ayarlarsın re'nin 5. perdesinden solü ayarlarsın solün 4. perdesinden si'yi ayarlarsın si'nin 5. perdesinden mi'yi ayarlarsın.. kalın mi'yi de 5.perdesini ve oktavlarını kullanarak akort edebilirsin.[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

someone sen dogustan guitari ilk aldigin anda akoru tak diye yaptin galiba ? bravo bence sahsen akor kula olmasi zaman isteyen birseydir guzel akor icn kulagin alismasi lazim etc etc yoksa ilk basliyanlar icin cok zor birsey[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier

[Bu mesaj canjovi tarafından 24 May 2003 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buarda birde harmonik sekilde varidir oda elektro guitarsa amp sesini daha bir ac , e )5. fred le a) 7 fred tam demirene hafifce bastirmadan barmaklarini koy tinlat ,diiiinnnn bir ses gelir iste a da oyle 7 fred diiin getir ses dalgalir wave yamamsi lazim duz gitmesi lazim ozaman esit demek sonra deamon dedigi yontem gibi git a dan d ye d , g ye ama g, b e ye gecerken yine 4. fred basli tutup , b bos cekicen baska care yok da sirf onda ama
off cok karisik oldu galiba :) aciklamalarim cok kotudur[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

Bak yukardan aşapı doğru 4.cü tel hariç bütün tellerin beşinci tellerinin sesi alttakine uyacak şekilde ayarlanacak yukarda aşağı 4.cü telin 4.cü perdesi alttakine uyacak şekilde alttakininde 5. perde anladın mı?[hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Try To Be Best in Your Mind
Icq=176375932
[b]Istiaron Developer Arthur
Sosyal ağlarda paylaş

someone4 öldürdün beni çok merak ediorum sen ne kadar gitar çalabiliorum akord etmek için kulagı bıraktım sence hiç gitar çalmamış biri nası yapabilir.ben yapamıodum ilk aldıgımda ozman ben kabiliyetsiz salagın tekiyim su an yapıorum hatta çalartken akordu kayuarsa direk farkediorum nası oldu biri beni kutsadı mı ?[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mysterio, 23 May 2003 18:57 tarihinde demiş ki:
Reason die bi program bilen var mı 2gb?[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Admin Mixer

Var ben. Ama akorla alakası yok pek. :D[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...