Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profesyonel calismak isteyen gamer araniyor.

gamers_for_hire

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 07 Şubat 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
sadece bilgisayar oyunlarına açıcak
hepsini yazmış zaten
böyle saçmalık olmaz bi topicten 1489148 tane falan[hline]Playing : Uo,Daoc,Eve,Cs
Played:Ao,TF,HL,Dc,HellBreath

"Bence Shaq'a Herkez Vermeli" - Kaan Kural (Ntv Nba Yorumcusu)

ne alaka? adam açıklamış ama bende solemeden duramıyıcam

sırf ao bölümünde en fazla 3-4 kişi var diger bolumlere bakan,
diger userların hepsi sadece ao bolumunde takılıyo[hline]Prince"Kazuyama" Cratty
Nick "KuLee" Miyashiro
Brainnn

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi eğer hem AO hem UO hem de DAOC ile ilgili bir thread açılacaksa o zman DAOC ile ilgili kısmı DAOC' a, UO ile ilgili kısmı UO' ya, AO ile ilgili kısmı AO' ya atmak en iyisidir. Yok bu kadar katı da olmayalım Direk aynı mesajı c/p yapıp üç bölüme de attığı zaman o kadar problem değil. Ama bu tarz bir mesaj ya Bilgisayar oyunları bölümünü ilgilendirir deyip o bolume yada 3 ayrı bölüme hitap ediyor deyip o üç bölüme atılmalıydı. Eğer bu şekilde yapılırsa tabii ki yarın insanlar her şeyi konu dışına yazmayı gerek duyacaklardır ve duyuyorlar. Çünkü en çok okunan yer diyorlar. En çok okunacak yer veya şekil diye istendiği yere ve şekilde mesajlar atılması karışıklık yaratmaktan başka bir işe yaramaz bence. Mesaja gelince mesajın sahibi de moderatorler de lütfen bozulmasın bu sadece uyarmak için atılan bir mesajdır ve son soz bolumleri
n yoneticilerinindir; sonuç olarak beni çok da ilgilendirmez. Dediğim gibi sadece uyarmak için atılmış bir mesajdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yaparim ama taa levente gelememki uo zaten kolay her türlü char yaparim lol
daocdada us ise grp bulmak çok zor genelde herkez lvl 35 in ustu ahtta 40 ın
uk ise daha kolaydir muhtemelen
Ao bilmiorum zaten sewmedim ama dierlerini kasarim
Hatta osi acc umuda satiorum :p[hline]0bs ownz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...