Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampirlikle Alakalı

Odune

Öne çıkan mesajlar

ben hep merak ediyorum vampir hikayeleri nerede nasıl başladı?? sonra kafamada takıldı ben vampir olmakistiyorum hehe ama nerde acaip seviyorum vampir hikayelerini falan merak ettim kim vampirlikle alakalı burada???[hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hastalık var anemiyle seyreden ismini tam hatırlamıyorum. Diş etlerinde ciddi çekilmeye neden oluyor. Buda köpek dişlerinin vampirler gibi çıkık görünmesini sağlıyor. Ayrıca fotofobi (bazı hastalıklarda olan, ışıktan son derece rahatsız olma durumu. Genelde gözde kristal birikimi olan hastalıklarda oluyor) olduğu için gündüzleri dışarı çıkmıyorlar.

Kan emme kısmı ne derece doğru bilmiyorum ama kişilerdeki sıvı açlığı ve kansızlık var gidip kan man mı içiolarmış nedir. Bana pek mantıklı gelmedi ama böyle yazıyor.

Ama vampirlik efsanesinin bugünkü haline gelişi Kazıklı Voyvoda ile olması lazım.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

olay güzeldir...
ablam beni vampir diye ilan etmişdir çünkü odamda 0 ışıkda 30 saat oturup delirmemem ve diğer davranışlarımdan dolayı ablam bana öle der cidden bende bi problem var sanırm:)
sevimli şeylerdir vampirler[hline]
[Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 19 May 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
o ışık hastalığı doğrudur ve kan eksikliği yaratır o yüzden çok acı çekdirdiği için kan oluşturması için kan içerler cidden de acılarını bi süre geçirir benim bildiim[hline]
[Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

nasıl bir sallamadır ki bu ?[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

birde şey var Kont Drakula nın hikayesi. klasik vampirdir zaten.ve onlar gerçek bir ailedir şu andada Kont Drakul var.bir soyad yani.adam çok gaddar hin biriymiş o yüzden hakkında hikayeler yazılmaya başlanmış bu tür.[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa'da olan bir inançtır vampir.
Mesela köyde kötü olaylar oluyor. Veba, kuduz, ya da bilinmeyen hastalıklar. Açıyorlar mezarları. Bir bakıyorlar, adamın tekinin saçları tırnakları felan uzamış. Cildi kıpkırmızı, hatta elinde felan kan var. Bu adam aslında bir hastalık yüzünden böyle olmuş. Ama o zaman tıp şimdiki kadar gelişmiş değil. Adamlar bunu ruhani olaylara bağlıyor. İşte kalbine kazık çakıyorlar, yakıyorlar felan. Sonra bakıyorlar kuduz vakası geçmiş.

Hatta vampirler oyunlara, filmlere felan da konu olmuştur. En "advanced" vampirler -Interview with the vampire filminde ve -Vampire: The Masquearade oyununda var.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

ne dedin baba ya?

vampir mitolojisinden mi bahsettin yoksa bir oyundan mı?
pack mack birşey hatırlamıyorum öyle[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bu vampirlik olayı tarih bölümüne dah iyi olurdu
vampirlik çoook eskiye dayanır kazıklı voyvoda denen şerefsiz den önce vampirler piskopat ama kan içen yaratılar deyillerdi bildiğimiz hayalet tarzında zamansız öldükten sonra ölen kişiler
kendi evlerinde dolanıp kendi ailelerinin ferdlerini öldürürlerdi
it voyvodadan sonra bu deyişti stoker yanlış yazılmış ola bilir
dracula adalı romanıylar geçimişin vampiriyle voyvoda itini birleştirip (bu yüzden draculayı hiç sevmem) bir klasik yazdı.
bu çok tutu sonrada blade'di çevirdiler he he. İşte kısaca böyle.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 21 May 2003 09:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yakında birileri "ben nasıl vampir olucam" diye topicler açarsa şaşırmıycam.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

:)
ben nasıl vampir olucam:P vampir bulun lan bana hahuehe
adaya gidince bulalım bi tane:=P[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Spec bişi dicem ama sen zaten biraz uzun tüylüsün:) kılklanacam deme yani orman olucan

[Bu mesaj Chemical tarafından 21 May 2003 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SolidSnake_, 19 May 2003 23:47 tarihinde demiş ki:
cidden bunların hikayesine göre Tanrı Caini lanetliyo buda baş vampir oluyo klanlara ayrılıyo kötü ve iyi klanlar oluyor.

vala benim bildiğim bu hikaye romanya dan türedi ama bu arkadaşın yazdığı olmadığı kesin whitewolf un oyunu senin anlattığın yaw :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...