Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scoundrel / Operative Genel Başlığı

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Açılmamış galiba, bulamadım.

Oyun ilk çıktığı zamanlar baya eleştiri yemiş olan bu class şu aralar pvpde abartı güçlü deniyor. Forumlar nerf operatives postlarıyla kaynıyor.

Örnek:

http://www.youtube.com/watch?v=wW2ZB55pF1E

Burda adam baya buff/pot falan kullanmış olmasına rağmen abartı critler atmakta. Oyunda ilk defa 7.6K crit burda gördüm valla.

Tabi battlemaster title'ı almış olduğu, sabah akşam warzone yaptığını gösteriyor. Bu da demekki adamda full battlemaster set olma şansı var. Potları falan da eklersek evet normal.

Benim server Kai-Kan'da empire'da bir operative birçok kişiden önce 50 olunca warzonelarda terör estirdi. Beraber girdiği bi de 2-3 arkadaşı var, adam resmen her girdiği wzyi top damage ve immortal olarak bitiriyordu.. level 49ken adam beni 3 vuruşta indirdi noolduğumu şaşırdım :) Ama genel olarak öbür classlar güçlendikten sonra o kadar da OP olmuyorlar.

Edit:

Aynı adamdan screenshot:
WZ Scoreboard 8K crit
Sosyal ağlarda paylaş

şu sınıfları tokatlayan oyunda bi sınıf varmı?
Böyle grup dışı oynayan oyuncuları, tokatlayacak grup karakteri?
Nasıl anlatsam bilemedim şimdi. Yüksek dps grup karakteri şu oyunda ama koşarken bunlarada yem olmak istemiyorum. Yada yanımda yem olan birisi olursa, dalanda ölsün? :P

warhammerda wh lerden nefret ederdim, hiç olmazsa burada biraz tokatlayım istiyorum? :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
222'ye kadar oynadım. Diğer melee class'lar kadar melee oynuyorsunuz. Efektlerde süper. Adamın yanına gidip bir tokat, iki yumruk, bide silah kabzası.. Tamamdır :D

Özetle ranged değil bu class. 0-10m içinde oynamak gerekiyor. Haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valla operative im nerf yemek istemiyorum. hoş gerçe ben healerim.

Operative healer olan varsa bişey sorucam

şimdi kolto probeları attiğiniz bekliyormusunuz onların bitmesini yoksa o Hot açıkken üzerine diagnostic mi atiyorsunuz ayda injection sonra infusion mı? benim enerjim bazne hızlı bitiyor flashpointlerde
Sosyal ağlarda paylaş

Ancalagan said:

valla operative im nerf yemek istemiyorum. hoş gerçe ben healerim.

Operative healer olan varsa bişey sorucam

şimdi kolto probeları attiğiniz bekliyormusunuz onların bitmesini yoksa o Hot açıkken üzerine diagnostic mi atiyorsunuz ayda injection sonra infusion mı? benim enerjim bazne hızlı bitiyor flashpointlerde

hacim energy ni 50 nin altina dusurursen hizli biter
cok spamlamamak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...