Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oynanabilir durumda mi oyun

nscorp

Öne çıkan mesajlar

poopla said:

Seperate said:

Bende bir soru yapıştırayım oynayanlara,hani ilk release'inde en bomba pcde bile takıla takıla oynuyorduk ki zaten öyle patlatmış ve herkes bırakmıştı,optimizasyonu falan leş gibiydi oyunun,ne alemde şu anda ?düzeltelebildiler mi ?

abi o sorun release'in ilk haftası düzelmişti zaten yahu nerelerde kaldın.

Yok ben 2 ay oynadım rezaletti sizde nası göz var yahu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Saeros said:

en son zealot kasarım demişim de şu an karar veremiyorum order mı destruction mı diye

bi de accountu upgrade edicem heralde şu aralar, yalnız merak ettiğim şey upgrade ederken aylık ücretin dışında bi para çekiyor mu karttan?

valla toplu çekim yapabiliyor. 200-200 toplamda 400 lira çektiler benim hesaptan.
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Bende bir soru yapıştırayım oynayanlara,hani ilk release'inde en bomba pcde bile takıla takıla oynuyorduk ki zaten öyle patlatmış ve herkes bırakmıştı,optimizasyonu falan leş gibiydi oyunun,ne alemde şu anda ?düzeltelebildiler mi ?

valla benim işlemci i5-2500k, ekran kartı 6970, ram 8gb ama arada kasabiliyor. bazen çok yavaşlıyor oyun. hele icde ve t2 t3 bölgelerinde falan bayağı kasıyor. ama sürekli değil tabi ara ara oluyor bu. yoksa oyun normalde akıcı ama kalabalık alanlarda da kasabiliyor, keep aldığımız zaman falan oluyor genelde bu. hele bir de morale 1 heali basıldığı zaman çok kasıyor. 1920*1080 ayarında oynuyorum her şey highda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:

poopla said:

Seperate said:

abi o sorun release'in ilk haftası düzelmişti zaten yahu nerelerde kaldın.

Yok ben 2 ay oynadım rezaletti sizde nası göz var yahu ?

tüm ayarları düşüreceksin o zaman. çözünürlüğü minimuma indir, sol tarafta water reflections falan var seçilebilir olarak, onların yanındaki kutucuklardaki ticki kaldır. efekt vs. her şeyi low yap, ayrıyetten gpu kısmına gel onu en düşüğe al, distance'ı da en düşüğe al. böyle yaparsan kasmaz sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...