Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

ergenliğe girişin belirtileri;
-sivilceler
-aşırı tüylenme
-hormon patlaması
-paticik forumlarını kız konulu konu başlıkları açılması[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme bir şey olmaz eğer erken diyorsan ilk önce kızla konuş bir kaç gün okulu kırıp kızı okuluna filan bırak kızla iyice kaynaşın o zaman daha bir garanti olur ama ben okuduklarımdan senin acelen olduğunu anladım ondan öyle yazdım ;)[signature][hline]http://album.paticik.com/index.php?op=2&citizen=arzuu
Sosyal ağlarda paylaş

neden canım ben sadece bilgi veriyorum arkadaş aciz durumda imiş yarıdm edeyim dedim ;)

edit : ne ablası ya daha o kadar yaşlanmadım :([signature][hline]http://album.paticik.com/index.php?op=2&citizen=arzuu

[Bu mesaj arzuu tarafından 07 Ekim 2004 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

git benim garbage daki ezik espirilerimden birini yap
kız gülmekten ölsün
sonra sen köprüden atla sende öl
sonra bizi bi tek ölüm ayırsın de

tövbe tövbe

işe merhaba diyerek başlayabilirsin[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

önce penceresınden rahatlıkca gorulecebılecek bi yazı yaz

örnegın 'seni seviyorum ....' sonra
yagmur duasına basla yagmur yagınca o güzel sesınle patlat bı ferdi tayfur kız dayanamayıp bakacaktır...
o arada yagmurun etkısıyle saclarını yana yatır ( şekil ) sonra kız bu sahneyı gorunce dayanamayacak yanına gelecek ve buyuk bir aşk baslıcaktır.

gelmesse en fazla gripten olursun.sehit olursun aşkın için ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bişi olmaz.. bişi olsada farketmez aslında şehit olucak.
onlarda tarihe gecer nike ve adidasin aşkı gibisine..

bizde artık dede olunca cocuklarımıza anlatırız zamanında nike diye bi cocuk vardı askından öldü.boyle ınsanlar kalmadı *iç çeker* gibisine iyi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon da...
Sanırım o kadardır sulanmaya çalışıp sulanamadığın kişi benim kız arkadaşım oluyormuş. Arkadaşım... İşler tatsızlaşmadan bir temize çıkartalım, pati patiye bunu yapmaz, çok sinirlendim.
Ayıp oluyor...[signature][hline]"Kırk bakireye tapmaya, bal yanaktan tatmaya geldim." (Cüneyt Arkın)
Sosyal ağlarda paylaş

FLASH FLASH FLASH....:!!!!!!!

Deli_Haci Nickli Pati ile NiKe Nickli Pati Kimliği belirsiz bi kız yüzünden eskimeye yüz tutmuş bi topicte tartıştılar...

said:
Deli_Haci, 08 Ekim 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
Pardon da...
Sanırım o kadardır sulanmaya çalışıp sulanamadığın kişi benim kız arkadaşım oluyormuş. Arkadaşım... İşler tatsızlaşmadan bir temize çıkartalım, pati patiye bunu yapmaz, çok sinirlendim.
Ayıp oluyor...

Demesine Karşılık Bakalım NiKe Ne dicek??...Bekliyip görecez...

Millet sadece Gülelim :)[signature][hline]Entelde Para Olmaz Para Olsa EnteL oLmaZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...