Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şuan RIFT başlanır mı ?

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Bunu sadece ben demiyorum 1 saatlik tanıtım videosu var bu sitede ben ordan baktım linkini ekleyeyimde bak istersen, nedense onlarda çokçokçokçokçokçok fazlaca wowu andırıyor diyorki ilk açtığımda benimde fikrim o idi, Ben cidden merak ettim ne fark yarattılar diye iyi bişey varsa benim için bende deneyeyim...

Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

wow özgün yapıtaşı bir mmo değilki önceki oyunlardan pek çok kopya pardon esinlenme bulabilirsin, yani wow ne kadar özgünse rift de o kadar özgün mmo dur. keşke trial den fazlasını oynayıpta daha fazla bilgi verebilseydim sana, daha farklı bişeyler arıyorsan sandbox mmo lara bakabilirsin.

warhammer online, age of conan hyborian adventures, darkfall online gibi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Tüm karakterlerimi warfontlardan gelen tecrubelerle gelistirdim.Bir sınıfın sahip oldugu soulların hepsini denemeden lvling bitmis olacak . Cok gec ve cok erken saatler disinda warfont sırası beklemezsin.Oyuncu sayisi artarsa matched warfontlara girme sansimiz da artacaktir . Burda gear farkı azaldigindan daha keyifli maclar yapiliyor .
world pvp Sl oncesi gunluk pvp gorevleri yapilirken cok keyifliydi. su an durum nedir pvp serverdan bir arkadasimiz yazabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle şunu söyliyim arkadaşlar size garanti veriyim riftin pvp si warfront sistemi cok güzel ve hareketli bir sisteme sahip yani milletin dediklerine bakmayin hele raidleri ayri bir atmosfere ve heyecana sahip oyun 60 levelden sonra başliyor gear yapiyorsunuz rankinizi kasiyorsunuz ister pvp ister pve yapiyorsunuz isterseniz ikisini birden milletin dediklerine inanmadan oynayin derim. Su an oynuyorum gayet de zevkli
Sosyal ağlarda paylaş

Wow fanboylarının canı sıkılmış herhalde yine buraya dadanmışlar. Ne oldu kungfu pandalar yetemedimi size :)

Espri bir yana 2 oyunu oynamış biri olarak söylüyorum. WOW'daki animasyonlar Rift'ten daha iyi olduğu, PVP'de rakibinizin hareketlerini daha iyi algıladığınızı söylemek yanlış olmaz sanırım. Rift'de bir slow motion havası var ama alışınca pek yadırgamıyorsunuz Ancak content (pvp) olarak baktığımız da RIFT'de PVP de sadece Warzone/Arena larda dönmüyor. PVP Riftler olsun Conquestler olsun invasionlar olsun vs. dünya sürekli bir savaş ortamında, WOW'dan çok daha interaktif bir dünyaya sahip. High level olanlar için zaten belli 2-3 highlvl bölgeye gittiğinizde her daim combat ortamında buluveriyorsunuz kendinizi.

PVP konusunda tartışma olduğu için beliteyim dedim. Diğer konulardaki farklılıkları öğrenmek için bir zahmet eski konulara bakınız. 2 video bakıp yada trialde 3-5 lvl kasıp clone bu diyip gelmeyin lütfen. Dediğim gibi oyundaki farklılıkları 25-30 olduğunuzda görmeye başlıyorsunuz zaten ondan öncesi her oyunda olduğu gibi tutorial gibi birşey.
3 ayda bir aynı şeyleri tartışmak/yazmak sıkıcı oluyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.metacritic.com/game/pc/rift
http://www.metacritic.com/game/pc/rift-storm-legion
PvP için GW2'ye gidin. Rift'te balance konusunca pvp vasat durumda. Bu durum çok büyük bir deyişiklik ile düzeltilmez ise hep böyle olucak.
Kısacası:
Rift: PvE tabanlı,bazlı bir oyundur. PvP'si PvE'den artan vakitleri güzelce geçirebilcek şekilde oyuncuları sıkmayan bir contente sahip. Main olarak PvP yapanların sayısı oyunda max %5dir. Lakin conquest denilen PvP aktivasyonu cap lvlda olan oyuncular için farklı bir PvP contenti oluşturuyo. Conquest'in sunduklarını sıralarsak:
1-Strateji
2-Kim vurduya giden büyük savaşlar
3-Total oyuncu sayısının 3e ayrılması.

PvP için bu özellikler size yeterliyse gelin. Yoksa Rift PvE contentine önem veren bir oyundur. Sizin umduklarınızı karşılarmaz PvP yönünden.

PvE için gelicek varsada WoW'da orda burda vaktini harcamasın gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Rhaim said:

PvP için GW2'ye gidin. Rift'te balance konusunca pvp vasat durumda. Bu durum çok büyük bir deyişiklik ile düzeltilmez ise hep böyle olucak.
Kısacası:
Rift: PvE tabanlı,bazlı bir oyundur. PvP'si PvE'den artan vakitleri güzelce geçirebilcek şekilde oyuncuları sıkmayan bir contente sahip. Main olarak PvP yapanların sayısı oyunda max %5dir. Lakin conquest denilen PvP aktivasyonu cap lvlda olan oyuncular için farklı bir PvP contenti oluşturuyo. Conquest'in sunduklarını sıralarsak:
1-Strateji
2-Kim vurduya giden büyük savaşlar
3-Total oyuncu sayısının 3e ayrılması.

PvP için bu özellikler size yeterliyse gelin. Yoksa Rift PvE contentine önem veren bir oyundur. Sizin umduklarınızı karşılarmaz PvP yönünden.

Her ne kadar Rift'in pvp si biraz 'zorlama eklenmiş' hissi versede GW2 nin kimin eli kimin cebinde zergfestinden en az birkaç kat daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
pve : boss taktigi bulmaya calisan adam disinda pveden alinan keyifin mantigini anlamadim hic .

warfont pvp: oyuncu sayisi az oldugu icin warfontlara yeni max lvl olmus adam ile full pvp gear li adami rakip yapan sistem sebebiyle ara verdim ben . f2p ile oyuncu sayisi artarsa geceleri hos pvp donebililrdi eger makro sistemi olmasaydi . sizden daha uzun suredir oynayan iq 80 adam forumdan makro kopyalayip sizi maymun eder 2-3 tuş spam ile , kacinilmaz mutsuzluk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...