Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şuan RIFT başlanır mı ?

Harvey

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
trathias said:

@ Warghammer
valla ben yeni acc ile başladım low lvllarda canavar gibi wf ve dungeon sırası geliyor.
2 günde 32 yaptım charı :)
satın almak yerine baştan kasıp oyunu hatırlamak daha güzel oluyor valla.
o değilde şu oyunun alfası betası headstartı falan derken kastığım 5. mage olacak bu :D

Ekip Rift'te toplanmış tekrar o zaman. Harir şimdide Trathias ha vay vay. :) bu arada ben Sirenia Warhammer'dan. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle bişey var, 30'lu lvllardan önce main heal olmak epey zorluyor, çoğu zaman yetmiyor attığın heal miktarı hele tank olarak rogue varsa.
Chorlomancer ağacında sonlara yaklaştıkça baya op skiller alıyosun, çoğu zaman 5-6 tuş yetiyor macrosuz.

Aoe healı da baya güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bence Rift su anda piyasadaki en iyi Oldschool Mmo'lardan biri. En iyi Class/Skill sistemine sahip.
En Sosyal oyun. (Eventler vss..Tek basiniza hemen hicbirsey yapmiyorsunuz her an kendinizi bir grup icersinde buluyorsunuz.)Arti Cross Server Chat ve instance sistemi.
F2P ama kesinlikle Pay to win degil!
Tabi Animasyonlari ve grafikleri diger pek cok cilali oyundan kotu. Ama o oyunlarin cilasini cikarirsaniz geriye pek bisey kalmiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Yeni char olayı şuan benim için zor. Şuanki charla baya ilerledim prestige ranki 76 yaptım. Bu kadar kastıktan sonra yarıda bırakmak koyar bana şimdi :) Ama senin böyle bir durumun yoksa şuan bulunduğum guilde girebilir ve hızlıca kasabilirsin PvP ağırlıklı baya aktif bir guilddeyim. Eğer düşünürsen oyundan pm ile ulaşabilirsin oyundaki nickim Ardtrodai.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...