Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ign - e3 2003 - wow!

Norak

Öne çıkan mesajlar

Eveeeeeet blizzard abartmis bızım saka olarak hayal ettıgımız seylerı gencler hayata gecırmısler guzel olmus o grıffın ustundekı cuce ve menu ye hasta oldum kendımde gectım ve karar aldım protatıf barracuda alıcam motorlu uyduyla dolasıcam evde arabada otobuste.......[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

benim dışımda sonuna kadar okuyan yok galiba
çok önemli birşeyi kaçırmışsınız

Blizzard's planning on a beta but hasn't released any details other than to say that it will likely begin until Fall. [hline]Speak to me now and the world will crumble
Open a door and the moon will fall
All of your life all your memories
Go to your dreams, forget it all
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten agustos - eylül arasında beta başlayabilir diye daha önceki bi açıklama var faqın en sonunda. gene beta 1-2-3 diye olacak zaten adet olduğu üzere.

ama oyunun özellikleri bana hoş gözüktü, diğer güzel mmo ların en iyi özelliklerini alıp birleştirmişler, skiller, ölüm sistemi falan güzel oturmuş birbirine.

11 saat içinde e3 başlayacak, ordan daha çok bilgi düşecektir bekliyoruzz :D[hline]WoW - Swg - Ao[b] - Do I really exist? - Begin[/b][/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bLizzard'ın yaptığı tüm oyunlar güzel gerçi fazLa oyunu yok ama haptıkLarıda hep gündemde..! bekLiyoruz wow'da sc2'yide diablo'nun 1.10'unuda bakaLım ne zaman kısmetse..

ama Blizzard'ı bekLemeye değer bence[hline]*!Anladım işi, sanat ALLAH'ı aramakmış / Marifet bu gerisi yalnız çelik çomakmış"
Necip Fazıl KISAKÜREK*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...