Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peka?! kim bu adam?nedir?nerden oynar?gercekten turk mu yoksa bir soylenti mi?

Dreamfury

Öne çıkan mesajlar

evet peka diye biri var ve hakiki turk (kendisinden bi miktar para yardimı da aldim )

ve gaza getirip pvp arenada dogusturdum de :))
areneya girer girmez millet bi oo "peka "geldi falan dedi...
valla yalan yok iyi adam dovuyor,bizzat izledim

musayit bi vakitte pvp videolarini cekecez,foruma koyariz,zaten konu da taze[signature][hline]EsKiYa,low lvl elf archer,at kain.( yardimlarinizi bekler)
Sosyal ağlarda paylaş

Ekim ne diyolar duyduklarim dogru mu cigerim helal canim benim fazla kalkmasin biyerin yanliz operim hahahahahaha:) mucx opuyorum seni[signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 07 Ekim 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 07 Ekim 2004 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ayarsiz, 07 Ekim 2004 18:28 tarihinde demiş ki:
Ekim ne diyolar duyduklarim dogru mu cigerim helal canim benim fazla kalkmasin biyerin yanliz operim hahahahahaha:) mucx opuyorum seni

chr transferi acilsa seni reskile bagliyacam zaten ilk gun :P
farmliyacam seni eheh[signature][hline]Ben : pdef 724
Karik(68) : gave you 754 damage.
Sosyal ağlarda paylaş

knite of rose ,abi baktim bi gun kainde baya muhabbet var oyle kain e girdim ve orda devam ediyorum ,ediyorum da daha lvl 15 im ,yani gustinde de lvl 13 um :)) cok az oynuyorum yaa bu aralar cok yogunum is guc ,uni de basladi gavur gibi zorluyorlar bizi unide :))

iste su an oylesine takiliyorum ,genelde muhabbet ediyorum,lvl 5 iken crumaya gittim :)) krator daha vurmadan oldum :))castle siege katildim :)) 3000 dmg vurdular :))
iste oyle abi
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrik ediyorum peka göğsümüz kabardı :D Yalnız merak ettiğim bişey var. Hiç bi mage'le pvp yaptınmı? Birde backstab olsun mortal blow olsun bu çeşit vuruşlardan dmg almamak veya az almak p.deflemi yoksa m.deflemi alakalıdır yoksa hiç bi alakası yokmudur :)
Sosyal ağlarda paylaş

pdef ile alakali
en saglam mage e (lvl64 d wizard ile yaptim) fullbuff li idik ikimizde 850-900 vuruyorum onun buyuleri bana 700 falan vuruyor onda 1900hp var bende 3500

2-3 buyu atip yatiyorlar , genelde buffli oldugumuz ve ustumde mental aegıs 4 oldugu icin 30 denede bir sleep atabiliyorlar blessed sps ile
yani $oyleki arenaya gittigimde archer ve mageler ile muhattap olmuyorum :)

5 lvl fazla b silahli archer ve wizard lar yarim hp mi anca goturebiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

baalu...hatirlarsan pvp arena da bi emi bow lu hawkeye ile kapismistin...hawkeye de bd buyusu varken seni 2 vurmaya yatirmisti :))
gerci BD buyusu bitince sende onu uzmustun :))

bisey daha hic orc tyrant ile pvp yaptin mi hic?
onlar icinde cok pvp de cok iyi diyorlardi da yani orc ile oynayan kisiler bana hepTH 10 lvl ustun olsa da orc pvp de TH yi harcar diyorlar da :))
pvp ustadina soralim dedim
Sosyal ağlarda paylaş

dagger user çok şanssız degilse ve itemları dandik degilse karşısındakini alır heleki th criticalın kralı deathwhisper vs gibi bufflarla mahveder fast and furiousdaki 10 second car gibi 10 second pvp :) :)[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

59 um 60 tyrant i ue kullanarak yarim hp varken kesiyorum kullanmadanda ucu ucuna , tyrant o kadar zor bişiy deil gibi geldi

ama destroyetla hic yapmadim zaten serverda 55+ dest sayili
banada herkes tyrant aglatir diyolar hem deli gibi hp
hemde frenzy ve rage ile b grade axe kullanirken 1k pattack oluyormu$
archer gibi ...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla tyrant dagger user a karsi duramaz ben 1 2 lvl buyuk tyrant kesiyorum 3 5 gunde bir ayreten destroyer olayina gelim bizim serverda var baya 3 defa yaptim b itemli destroyerle vuramiyorlar tam bi amele karakteri healer bile keser yani muahha abarttim biraz assalanirda bu kadar deil zuhahahaha ben TH istiyorum ekimi istiyorum ekim gel muahhaha [signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 10 Ekim 2004 20:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...