Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun hakkinda izlenimleriniz

nscorp

Öne çıkan mesajlar

nuwanda said:

Swtor patladi mi bilmem ama pati patladi beyler

Arkadaş çok doğru söylemiş, o kadar çok oyunu eleştiren mesaj yazıldıki artık oynayanlar da paylaşım yapmaz oldular. Beğenmezseniz bir mesaj yazar gidersiniz, beğenenleri anlamıyorum vs. tipi mesajlara gerek yok, zevkler renkler tartışılmaz, oyuna bakış açısı da tartışılamaz.

Gerçekten bu tip mesajları görmekten çok sıkıldım, ne ilginç insanlarımız var, anlamak hakkaten çok zor.

Selamlar, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın mana veremedim sözü yanlış olmuş. İsteyen beğenir , hakkaten bana çok rezil bir oyun geldi bu swtor. Birde tabi beklenti yüksek bizde 10 sene önceki oyunu gören 2011 de daha kallavi wow kopyası olmayan bir oyun bekliyor, daha komplike olan sosyal olan geçmişteki versiyonu aratmayacak birşey, bu yüzden insan kızıyor fikrilerini yazmak istiyor. Beğenen oynuyor bana sormuyor zaten. Kolay gele.
Sosyal ağlarda paylaş

haruntrk said:

birini çok post atması senin neden rahatsız ediyorki forumun bekçisimisin bırak atsın insan demekki bir post yetmiyor adama adam yazıyorda sana faturamı geliyor??? tahammülsüzlük etmemek lazım.

Sen herşeyi neden üstüne alınıyorsun? Daha seviyeli olmanı öneririm, ben kimsenin şahsı ile ilgili yazmadım yukarıdaki mesajımı yarası olan gocunur (ki anladığım kadarı ile senin var).

Daha seviyeli / medeni mesajlar yollaman dileği ile.
Sosyal ağlarda paylaş

1-2-3 defa olumsuz eleştiri yazarak oyun hakkındaki hayal kırıklığınızı anlatmanız kadar doğal bir şey olamaz.

Ama bundan sonrası oyunu beğenenlerin iletilerine pişpiriklenip obsesyon derecesinde burayı trollemeye giriyor.

Oyunu severek oynayanların, keyif alanların huzurunu baltalıyorsunuz.

Bu sefer bizim gibi adamların buraya gelip iki kelam edesi gelmiyor, sayenizde.

Emin olun, aynı şey sizin çok değer verdiğiniz, sevdiğiniz bir oyun başlığında yapılsa aynı şeyleri hissedersiniz.

Beğenen yazdıkça beğenmeyen hırslanıyor, yazıyor. Hemen ardından tam tersi iştigal ediyor.

Hırslarımızı ihtirasa dönüştürmeyelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence su an piyasadaki en oynanır mmo pek bi yenilik yok zaten wow yapılcak her seyi yapıyor ekliyor 6 yıldır pek bi sey bırakmıyor yenilere.. Gw2 var sırada cıksın onuda nasıl linç edicekler görün cok yenilik sunacak oda görcez bakalalım.. süreç şu bence oyun cıkana kadar heycanla beklenir o süre icinde bir sürü sey anlatılır agızlar sulandırılır canlar sıkkın zaten biseyler olsada keyifler yerine gelse büyük umutlar ne umut ediliyosa artık oyuna girince bi ışık görmeyi bi kurtuluş mu artık neyse oyun cıkar kurulur girilir e yine sadece bi oyun işte,intikam vakti gelmiştir artık her yere her konuya kötüleme b.k atma her mmo cıktıgında ola gelen seyler ... su an zevkle oynuyorum lvl 30 oluncamı sıkar 1 ay sonramı sıkar 1 yıl sonramı bilemem sıkarsa bırakırım biter gider .
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Bu ne len? Foruma bu gidisle yeni mesaj gonder linki yerine ustteki uyeye posta koy linki koyulmasi gerekecek. Egosunu tatmin etmek isteyen foruma daliyor.
4 sayfadir yok sen salaksin, senin kafan almaz, senin yasin tutmaz muhabbetleri.

Lol. İyiymis. :p
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

1-2-3 defa olumsuz eleştiri yazarak oyun hakkındaki hayal kırıklığınızı anlatmanız kadar doğal bir şey olamaz.

Ama bundan sonrası oyunu beğenenlerin iletilerine pişpiriklenip obsesyon derecesinde burayı trollemeye giriyor.

Oyunu severek oynayanların, keyif alanların huzurunu baltalıyorsunuz.

Bu sefer bizim gibi adamların buraya gelip iki kelam edesi gelmiyor, sayenizde.

Emin olun, aynı şey sizin çok değer verdiğiniz, sevdiğiniz bir oyun başlığında yapılsa aynı şeyleri hissedersiniz.

Beğenen yazdıkça beğenmeyen hırslanıyor, yazıyor. Hemen ardından tam tersi iştigal ediyor.

Hırslarımızı ihtirasa dönüştürmeyelim...

gerçekten haklı, azcık saygılı olun be, şımarıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

harun ben forumda tanımadığım birine hakaret edecek yada seviyesizleşecek biri değilim. sana bir soru sordum aklı selim insan kaç kere mesaj atar diye. üstüne alınmana gerek yok hemen. seviyesiz mesaj attığımı sanıp agresifleşmene de gerek yok. sana birşeyi izah etmek için sordum o soruyu. izaha ihtiyacın yoksa bildiğin gibi takıl uğraştırma kimseyi

şu ^ (meşhur kamber) adamı da banlayın artık ya sinir bozuyo. Gereksiz laf kalabalığından başka bişey yaptığı yok. Çıkar önce oyunu savunur, sonra laf eder ama hep konuşur gelene gidene laf eder.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz laf ebeliği yapma ayrıca tanıyorum riftten hadi lögar kapağı

baya guilddekileri sömürüp kullanan egosu tavan yapmş dediğyle yaptığı tutmayan bir adamsın. He kavga etmedikte guildden tende çıkmamıştım. Sadece sevmedim seni zaten 1 ay bitince oyunu bıraktım sesimide çıkarmadım bir kaç arkm vardı diye guildde. Oldumu ?
Sosyal ağlarda paylaş

içimde kalan birşey yok, sadece tanıyıp tanımadığını sorduğun için açıkladım. Daha önce yazardım yoksa şuan değil. Zaten rahatsız edici genel tavırlarının bir kısmı yazdığın üslubdan da belli oluyor. Tabiki bir daha aynı ortamda olmam, sevmediğim bir yerde niye bulunayım. Kırbaçlada alakası yok, guilde katılmadan önce verdiğin vaatlerle sonradan yaptıkların arasında alaka yoktu. Herşey beraber yapılacak, herkez eşit olacak, gerektiğinde yeri geldimi yardım edilecek birbirimize dedin. Sonra yakın olduğun bir core gurubu oluşturup milleti sallamadın. Hatta ben guild chatten iğneliyici bir üslubla ama kesinlikle argo yada hakaret içermeden bunu söylediğimde sen üstü kapalı işine gelirse dedin. He bu arada end game e gelene kadar 1-2 kere guild chatten bişey sormak dışında bişeyde istemedim. Kendi core gurubunuzla heroic instancelara öyle bir kaptırdınız ki en az 10 kişi sayabilirim guild chatten ee instance yapmıycaz mı diye soran sürekli. (benim zaten online olduklarında dungeon yaptığım ve tank olarak girdiğim bir gurubum vardı ancak kişi ayırt etmiyordum).

Havadan atıp tutuyormuşum gibi kalmasın diye ucundan açıkladım olayları, çamur at izi kalsın değil mesele yani. Neyse daha fazla laf söylemiycem seninle ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım ok. Fakat yanlış anladığın bir iki şey olmuş sanırım, benle ve guild ile ilgili. Ben ile ilgili olan kısmından başlayım. Beni diğer guildmasterlardan ayıran, guildi de diğer guildlerden ayıran en büyük özelliği belli bir core grubun olmuyor oluşudur. Bizim guildimizde, yüksek dereceli memberlar, officerlar filan yok. Kimin ismi altında, guildin adı yazıyorsa her haktan faydalanabilir, her aktiviteye girebilir. Yani öyle realden arkadaşlar, başka oyundan kankeytalar filan yok bende. Sana öyle gelmiştir. Sana niye öyle gelmiştir, o da guild ile alakalı olan bölüm. Bizim kurduğumuz guild Raiding ve PvP Endgame guildi. Eğer ben sana levelingi birlikte yapıcaz, dungeonları birlikte dönücez demişsem eğer hata etmişim. Çünkü guild öyle bir guild değil. Tüm tanıtım başlıklarımızda da yazar, bizim kurduğumuz guild sadece PvP ve Raid yapar. PvE olmaz, Meslekler olmaz, Leveling olmaz, item farm olmaz. Ha olur elbette guilddekiler yaparlar, bende yaparım ama guildin resmi bir faaliyeti olarak olmaz.

Guild böyle bir guildken, sırf birini guilde almak için tersi şeyler söylemişsem, senin tabirinle kandırmışsam eğer hata etmişim. Ha hatırlamıyorum, sen dedin diye söylüyorum.

Kusurabakma. Hakkını da helal et. Bir recruit için kandırmışım seni.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Game Director of SW:TOR. Lead Designer of Baldur's Gate 1 and 2, NWN, SW:KOTOR and Dragon Age. Behind the scenes of designing RPGs.

James Ohlen ‏ @JamesOhlen Reply Retweet Favorite · Open
What do you most want to see in an expansion pack? New storylines/levels, Flash Points/Ops, Warzones, mini-games, new class/storyline

Expansion Pack çalışmaları başlamış çoktan. :) 2013'ün ilk çeyreği diye tahminimi yazıp gidiyorum.

https://twitter.com/#!/JamesOhlen/status/190203933170470912
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...