Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aion ücretsiz oluyor -.-

pcguru

Öne çıkan mesajlar

http://www.aionfreetoplay.com/website/

burdan cekeceksin. gameforge da orada zaten account yaratirsin. 28 inde acilacak sanirim 27 sinde pre release gibi bir seyden bahsediliyor ama emin degilim.

serverler ayni olacakmis isim olarak, genelde ilk ciktiginda herkes spatalos mu ne o serverdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Starter pack is mostly made like this to "sabotage" gold sellers/farmers. Gold Packs will be acquirable in game it self, at least for now, so even if people do not intend to spend their money can still get Gold Account in game.

There will also be a possibility to be promoted from Starter to Veteran, but details on it will be announced a bit later.

Böyle bir açıklama yapıldı bugün, yanisi starterlar da veteran olabilecek zamanla, nasılı belli değil sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

ncsoft da accountu 29 subatta opt in yaptim. su anda Already Transfered gozukuyor. Account type pre-order , ilk ciktiginda yaklasik 2 ay falan subscription odemistim.

Ancak su anda Account Status : Not Playable gozukuyor.

Bu gameforge a transfer islemi hala devam ediyor mu demek yani 2 gundur transfer olamadi.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman geliştirme aşamasında bayağı bir yan gelip yatmışlar.

Quest sistemi ve görevleri ,oyundaki denge sinir stres test aşamasında kullanılabilir düzeyde direk. Baktım sinirlenmeye başladım kapadım oyunu, zorlaymış gibi oynuyom bi de.

Edit : Uzun süreden beri MMO oynamamış birisi olarak oynanışı unutmuş olabilirim, ama sanmıyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...