Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rüya yorumları

timetamer

Öne çıkan mesajlar

X:hojjam bi rüya gördüm acaip gerçekti .. cıwır cıtır necromancer vampir astral seyahat aura falan olm manyaktı.. gitmediim şehir kalmadı denemediim spell kalmadı şerefsizim...
Y: e şerefsizsin bak kendi yorumunu kendin ne küsel yaptın hadi bakiim
sıradaakiii!!???[hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

:) yazışşş adamsın ya sen çok sevdim seni be:)
hadi aynı anda

Varya abi dün bi gemi batıodu millet çığlık çığlıa idi, bende boğazda yeni yemek yemişdim denizi mis gibi doldurdum bütün yolcuları kurtardım
VALLA![hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Bu arkadaşdaki sorun ne? Örenmek için tıklayın ---->
Sosyal ağlarda paylaş

rüyanda mı yaptın bunu? shey sahibi 5 dakka sonra geliceq ben ööle bakıorum gös kulak hesaaabı ama çok ilginch yane
gemiler deniz.... ada vapuru falan...martılar... simit..susam..ali baba...sadri alışık...yeşilçam...hollywood...hızlı yaşa genç öl...biryantin...kowa çağı...ephemeris...hesap kitap...yıldızlar...gökyüzü...ilkçaa filozofları...arke...[hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

kimyanısda oynama yapmayın :) süper sanrı denen hastalıın semptomlarını buradan teşhis edebiliorum.. ama yat uyu geçer...
rüya görmüosunus en küseli sizin icin özel üretilmiş gibi duran son moda inanılmaz rahat ve marjinal kollu gömleklerimis far buyrun efenim şööle soldan.. insülin ya da elektrikle ilgili bir sorununus yoq umarıs aman ne küsel...
next![hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

EeeeEe efenim benim sorunum şöle:
Ben astro-cosmic ve ..öhöm.. tempus-psişik olguların oluşturduğu ya da oluşumuna bi şekilde kaynak sağladığı.. ee tabi!. e şey ne diyodum .. hah ..kaynak sağladığı.. eee ParadoX Zaman Depreminden çok tırsmaktayım!!?!?!

Eee şimdi gönül isterdi ki o kaydıraktan ben de, eem!.., kaymaklı börek gibi! çikolatanın üstünde oluşmuş o aslında bu gibi kaldırımları çarpık yapmış olsalardı diğerleri de ülkenin quantum fizik gerekliliğini sağlamaları kolaylaşırdı!!!... !!! eee tabi tabi böle!!!

Ne gibi çözümler ürer?! Ben kullansam bisikletle kestanenin arasındaki farklılığı çözebilir miyim?!!?

öhö saygılar!!![hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

[Bu mesaj Wacky tarafından 23 May 2003 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 23 May 2003 01:42 tarihinde demiş ki:
chemic lem bu sözünü cok begendim imza yaptim okimi ? ehuehe :D[hline]Chemical, 22 May 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
vampirlik içden gelir:) sonradan olunmaz

:)
çok saol ehheu
.
.
.
LAHN GIZ GALK BAK ÜNLHÜ OLDUM HUUUU
Ne diim bey?[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 23 May 2003 01:58 tarihinde demiş ki:
şimdi bir çöldeyşim böle üstümde e,ntari var uzaktan beyaz birşey geliyor ama ne oılduğunu anlayamıyorum bu rüyayı bir kaç gecedirgörüyorum ve beyaz şey git gide yaklaşıyor... sence ne yapmaklazım?[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Hmm bu rüyanın gerçekleşme olsalığı olan türlerden biri ciddiyim her gece görülen rüyalar bir anlam taşır

BULDUM BE
ABI O ÖSS!
HEYECANNN! ahahah :) cidden sınavdan başka ne olabilir düz beyaz sınav kağıdı? ee yaklaşdığını sölüyor[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 23 May 2003 02:06 tarihinde demiş ki:
batırdın:)[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

wacky:)

[Bu mesaj Chemical tarafından 23 May 2003 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]

Yatırdım yatırdım çam dibinee batırdım batır... hö? ne??[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Öğrenci Seçme Sınavı'na paticik aracılığıyla beni bu hallere soktuğu için buradan küfretmek istiyorum... saygılar[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 23 May 2003 02:14 tarihinde demiş ki:
Öğrenci Seçme Sınavı'na paticik aracılığıyla beni bu hallere soktuğu için buradan küfretmek istiyorum... saygılar[hline]Trust in my self-righteous suicide

Benim la, Phann!

Wacky senı sonuna kadar destekliyoruz OSS ye sovenler kardestir ;) Bu arada su imzan bitiriyor benı :D[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

shimdi efenim mesai saatleri dıshında kalmısh zaman diliminde görmüsh olduunus rüyanın annamı falan yoktur uurashtırmayın beni...ama çırak yetişmiş zati idare etçeenis artıq onun yorumlarıyla..
mesai dıshı zamanda astro cosmic veya tempus psişik olguların oluştrduu iddia edilen ya da edildii sanılan paradox zamanlı depremlerle ilgili arşivimi karıshtırdım.. sorunuzun yanıtı basit: korkma lem!! quantum fizik gerekliliiini annamıyos falan ama hala hayattayıs olm yaa (zeka iyi bişi diildir zarar verir adama )... sonna bisiklet kestane arasındaki fark görecelidir falan yane.. çözümü kişiden kişiye göre deişir ama bis hastalıkları teşhis etmekte kişinin bulduu çösümleri incelios genelde bu soruyu soranlara son moda en bi trendy çapraz kollu gömlekleri hediye edios bi de suit ayarlıos şööle en misinden beyaz ses geçirmes zarar vermes ultra hijyenik tam hastalık aman çösümler geliştirmelik...hade bakiim baq bu amcalar terzi.. gömlek için ölçü alcaklar...
next
öss sınavına sövürü akli dengenin mükemmelii ile dooru orantılıdır hatta iq testinin bir parçasıdır
'yök rulaz=60- IQ 'yök sux=160+ IQ
öss IQ test for dummies[hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

ee o kadar kasıosun biraz da pire bulmayı dene ne biliim bizim yoq yoq ltd şti aş vs de rüya göremeyenler için part-time çalıshan pirelerimis far.. anlaşıosun (icabında pazarlık bile yapabiliosun haa benden söölemesi), uçushturuosun malum mekanlarda baq nassı ishe yarıycaq ...[hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...