Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Mirror (2011) - Netflix

xunn

Öne çıkan mesajlar

önceki sezonların yarısı kötü, kalan yarısının yarısı "yani izlediğime pişman değilim", kalan bölümlerde iyi konumdaydı en azından. 

üçüncüyü izledim, beğenmedim. bunun için birde en iyi bölüm diyorlar sezondaki..

black mirror'un olayı ana fikri vurucu şekilde sikerte sikerte sert bir farkındalık yaratacak sunmasıydı. bu klasik reyting kuşağı stilindeydi. onu standartlardan farkı kılan tek şey yine bölümün ana fikri ama onunda tek başına bir değeri yok.

black mirror değilde farklı bir isimle çıksa şu bölüm mesela yerden yere vurulurdu tamamen. çoğu yerde "yakışmadı ama iyi yine de hmmmm" tarzı yorumlar görüyorum... 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Spoiler

Bi tek geride cyborglarını bırakan astronotlar black mirror tadında onda da bi sürü mantık hatası...
aq adamın robotu parçalamışlar kendi tag'ini veriyor. hiç mi merkezde bunun yedeği olmaz bu durumlar icin. en azından orada takılırdı gfd.

werewolf bölümü komedi,
cinayet twistli bölüm de keza,

nerede entire history of you, black museum, uss callister, white bear, white xmas vs.. 

yani black mirror olarak bakarsanız rayından çıkmış gibi daha çok günümüz insanının yozlaşmasını hedef almış mazey day'deki ünlülerin skimsonik hayatı ve paparazzilerin bokunu çıkarması gibi gibi.

pattisliborek tarafından düzenlendi
  • Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...