Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All Points Bulletin Reloaded

Sam

Öne çıkan mesajlar

Oyunun Engine Update'e ihtiyacı yoktu ki. Her türlü gideri vardı zaten görsel anlamda.

Gördüğüm en detaylı karakter yaratma sistemine sahip sayılı oyunlardan biri idi. Hala da köpek gibi oynayan var.

Atsak mı yine bir ara pek gaza gelmedim ama ortama bakıyor oyun sonuçta ?

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, jonq dedi ki:

Oyunun Engine Update'e ihtiyacı yoktu ki. Her türlü gideri vardı zaten görsel anlamda.

Gördüğüm en detaylı karakter yaratma sistemine sahip sayılı oyunlardan biri idi. Hala da köpek gibi oynayan var.

Atsak mı yine bir ara pek gaza gelmedim ama ortama bakıyor oyun sonuçta ?

Abi 4 kişi çıkarsa ben uğrarım, f2p değil mi zaten? Dalgasına oynarız işte eski zamanlardaki gibi.

Eski ss'lere falan baktım, ne eğleniyormuşuz belli değil. Garip bir çekiciliği vardı o dönem oyunun. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

ya pre-made coop olarak competitive oynanabilen böyle oyun yoktu ve hala da yok sanırım, oyunun bayağı niche bir olayı var aslında. "hadi gidiyoruz" deyip göreve gazlamalar filan. bir de doğal olarak o gta/saint's row setting.

en son 2 yıl önce sanırım ilk defa sildim oyunu artık oynayan kalmayınca. oyunun ortamı ne durumda bilmiyorum, hile vs önü alındı mı esas mesele o. bilemiyorum onu da şu an, kesin birşey diyemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...