Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuna başlıcaz yardım.

Naf_Naf

Öne çıkan mesajlar

ölürsen (eğer pk değilsen) item düşürmen zor. çok küçük bi ihtimalle herhangi bi itemını düşürüyosun. çantanda ne kadar çok item bulundurursan üstündeki değerli eşyaların düşme şansı da düşmüş olur böylece... çoğu insanın kullandığı taktik budur.

ben şu ana kadar silahımı hiç düşürmedim. iki kez setimin bacaklıklarını düşürdüm, bi de onun dışında bi kaç gereksiz item düşürdüm. (scroll, spellbook falan)[signature][hline]Cherish your life while you're still around

[Bu mesaj mayfer tarafından 09 Ekim 2004 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde lvl 5 Bi Hman Karakterim war en kiytirik malzemelerle kasiorum suan.Bronze alt ust en ii non grade settir Long sword da sanirim 100k lik silah.LvL 20 olduunda setin yerine silahini oncelikli olarak Yukseltmeni tavsiye ederim.Bu arada Elven Ruins TI dungeon idir.Oradaki yaratiklar 2x HP lidir.Genelde insanlar grup olarak takilirlar orda.LVL 20 Olup top D itemlarla oradaki haywanlari sololayabilirsin.Tank karakterde her yaratiin onunde durabilir.Arkasinda healer i warsa tabii.Imzamdaki Fity isimli karakterle oyunda oluyorum genelde.Cok canim sıkılırsa Fitirik le TI da takiliorum :D.Ama solediim gibi genelde Fity.Bu arada 22k para ii dir bende su anda 30 k para war :D
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başladığından belki duymamışsındır, anlatiim.

silahlarda, armorlarda ve mücevherlerde (m.def verenler) grade olayı var. grade'ler şöyle gidiyo: no grade, D, C, B, A ve S. sen lvl 1-20 arası non grade eşyalar kullanmak zorundasın. eğer eline D grade silah alırsan mesela, sürekli miss/fail ediyosun. bunu oyuna ilk başlayan adam önceki karakterinden en süper silahı geçirip ortamın ...na koymasın diye yapmışlar. mantıklı da...

lvl 1-20 - no grade
20-40 - D grade
40-52 - C grade
52-bişi - B grade
gerisini ben de bilmiyorum :)

top d grade demek level 40'a kadar kullanabileceğin en iyi itemlar demek.[signature][hline]Cherish your life while you're still around

[Bu mesaj mayfer tarafından 09 Ekim 2004 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Guzel kardesim bizim sana ne katkimiz olabilir ki lvl konusunda?
Para item dersen su an cebimde 5 k para war o da TI a gelmeme bile yetmez ki su anda adendeim :D.Senin yapabilecein en mantiklisey Elven Ruins te Birileryle party yapmak.Bu arada Top D konusunda ozur dilerim.Ben geyik yapmak istemistim ciddi alinmis.Sana hayirli lvl lar kardes.Bi Sorunun olursa PM Me Fity[signature][hline]Fity Silver Ranger
Fiti 30 Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda charı açtım elf okçu olacak inşallah ama sadece charı actım daha başlayamadım adı kuzzgun bide bi iki soru bu okcularda hangi skille abanacam :) bide diyelimki kendi sehrimden cıkıp humanların şehrine gitim orada öldügümde tekrar kendi şehrimde canlanıyorum ama orada reslenmenin biyolu yokmu?okadar yolu yürümek tekraryürümek kasar :)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe kuzgun onceki msg lara bakarsan anlarsin ama ben yinede soliyim...
1-20 arasi non grade weapon ve setler
20-40 arasi D grade
40-52 arasi C grade
52-60(burayi tam bilmiorum) sanirim B grade
60-75 A grade
75+ zaten son lvl 76 :D o da S grade equipment tasiyabilme ozelligi.... bu lvl ler arasinda kendi seviyen ve onceki seviyeleri giyebilirsin...[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Solymr 20+ Darkelf Assasian( ilerde ortaligi kasip kavuracak)(artık ilersi kalmadı pk pk ) :D
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

okçu skillerine :P
ilk olarak power shotları al. eğer melee (yakın) silah HİÇ kullanmayacaksan power strike falan alma. onlara sp harcama. mortal blow falan da alma tabi.
level 10'da armor ve weapon mastery'leri al. hatta oyun boyunca bunları hep al. yine power shot..
15: power shot, mastery'ler ve heal.
20: elven scout olcan. (okçu olan class o) skill point'lerinin yettiği kadar alabildiğin tüm skilleri al. yakından savaşmicaksan dagger mastery'yi salla.
zaten bu leveldan sonra skiller senin classının bir parçası olduklarından alabildiğin tüm skilleri almaya başlıyosun. sen bu levellardan sonra skill point biriktirmeye bak. eğer sp yetmezse o zaman xp'yi salla, biraz sp kas. ölünce sp kaybetmediğin için ölünce üzülme, daha çok sp kazanırsın.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

güzelim abanılacak diye bişi yok. Git mastera orda bow resimli bir vurus var ona ver. lvl 10 a kadar 3 kere vere biliyorsun ve her birinden 60 sp istiyor. Birde armor ve wapon master var onlara da verirsen hem atagın artar hemde defansın. 10 lvl sonrası verdiğin bow resimli şeye 310 sp harcıyarak 3 kere daha vere biliyorsun. bu kadar yani[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Naf_Naf_Kargiii (The_Kargiii)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...