Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stones

VaranasKing

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
peşin ödeme falan yok, adamların zaten diğer işleri için kullandıkları makine üzerinde kurulu server. İnsanların emekleri gitmesin, oynayanlar geri gelebilir diye kapatmadılar 4 ay boyunca. Sonrasında da item resetle birlikte kemik bir tayfa oluşturdular. iyi gidiyor gibi bakalım. Stones da oynayacak olan varsa iletişime geçsin yardım falan ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
* Savrulan listeyi derisi yipranmis eldiveni ile sikica kavrar ve sapsari goz bebeklerine kagida kenetleyip bir sure oylece kagida bakip ic gecirir yabanci siluet* Kalabaligin iyice sayisiz yalanlari ve beyhude caliskanliklari ile calkalanan bos meydaninda o siluet sanki orda hic yokmuscasina hizli sekilde kapsonunu duzeltip ara bir sokaga yonelir. Ara sokakta ondan biraz daha uzun ve ayni kilik kiyafette bir baska siluet fisiltili bir tonda sorar

-Ne oldu? Yeni yurdumuz burasi mi artik?
Soruyu yoneltilen siluet hafifce basini kaldirip ayni tonda cevaplar
-Bilemiyorum... Son yikimdan sonra tek yadigar sensin ve sana uyguladigim bu ... bu buyu sureci seni daha ne kadar erkek gosterebilir onu da bilmiyorum Prenses...Bu sebeble dehlizlerde bir sure daha bekleyecegiz ve gozleyecegiz...
Iki siluet hizli ve sessiz adimlarla dehlizin derinliklerinde kaybolurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...