Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima 7

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

İndirdim oyunu önce ses ile ilgili error verdi sessiz yaptım sonra char yapma ekranindan sonra bi dosya yok dedi o doyaya benzer adda vardi onun adini degistirdim tam olacak derken bu seferde yeterli hafıza yok dedi nasil çalıştıracam bunu ya??[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosaria 4ever
Sosyal ağlarda paylaş

http://prdownloads.sourceforge.net/vdmsound/VDMSound-2.0.4-WinNT-i386.msi?download

Burdan Download et VDMSound u ardından bilgisayarına kur ve ultima 7 nin exe dosyasına sag tusla tıklayıp ordan VDMS ile çalıştır a tıkla.
Sorunun büyük ihtimal çözülecektir.[hline] Bir savaşa kötü kanla katılırsan, akşama kalmaz bütün kanın dökülür.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu programı indirdim fakat program sadece nt bazlı windows versiyonları içinmiş ben win98 kullanıyorum.

Neyse yinede sağolun son çare lvl dergisinde bahsedilen abandon loader yükledim ondada ultima 1 var sadece..[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosaria 4ever
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...