Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kilo almam lazım acilen

Abus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben zayıf bir insanım,beni her gören ne kadar zayıflamışsın diyo.Yani gittikçede zayıflıyorum birde son kız davası filan beni mahvetti yemeden içmeden iyice kesildim.Yani ne tür gıdalar yersem kilo alırım.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 09 Ekim 2004 03:00 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ben zayıf bir insanım,beni her gören ne kadar zayıflamışsın diyo.Yani gittikçede zayıflıyorum birde son kız davası filan beni mahvetti yemeden içmeden iyice kesildim.Yani ne tür gıdalar yersem kilo alırım.

ekmek ye
her öğün bi tane[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

işi ustasından ogren :)..
Az ogun ye ama ogunlerde abar..ekmegi kolayı abart.
fazla dusunme..
eger hala alamıyosan psikolojik yolu dene ki en iyisi bu..
hergun farklı bısıler yap ve hergun kilo aldıgını dusun..[signature][hline]Nature and nature's Laws lay hid by night.God said ''Let newton be'' and all was light..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arkadaşların söylediklerini sadece kilo almak isteyenler değil kısa yoldan kalp hastası olup erkenden terk-i diyar etmek isteyenlerde uygulayabilir. Beklenmeyen bi etki görüldüğünde qui ye başvurunuz. ölmezseniz falan.[signature][hline]horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.
Bunu yazan tosun gönüller neşeyle dolsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Hergün Chicken Royale , akşamları da KFC'den 20'li hot wings olayını tek başına yap. Bu arada bol bol cheetos ve doritos falan ye , boş vakitlerinde hep tıkın...[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...