Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptop'ı kolayla yıkadım.

Sypro

Öne çıkan mesajlar

daha doğrusu kedi koşarken kabloya takıldı, kolayı komple laptop'ın üzerine döktü.

şu an için -ilk müdahale sonrası- tek sorun ısınmaya bağlı kapanma durumu. alabildiğim veriyi alıyorum zaten şu an, yarın da servise götürcem.

şu an için varsa konu ile ilgili söylenecek bir şeyler, dinliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Eski notebook'un ustunde kola sisesi patlamisti benim de. Hemen ters cevirmistim. Bir kac tusun basinca yapisip basili kalmasi disinda bir sorun yasamadim. Ilerleyen vakitlerde ayni sekilde soda doktum yine tam tepesinden klavyenin ustune. Yine ters cevirdim. Koladan kalmis tus takilmalari falan temizlendi bir guzel. Yine sorun yasamadim. =)

Ben 2002'de almistim, dandik datron marka aleti. Su anda kardesim kullaniyor hala.

Basiniza gelirse etraftaki herseyi dokup sacmak ugruna aninda ters cevirmeniz hayat kurtarabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

alkolle temizlemek benim de aklıma gelen ilk şey oldu da, onun için açmam lazım aleti. 1.5 sene daha var garantinin bitmesine, yok yere yazık etmek istemiyorum. büyük ihtimalle kola içeceği fanın orada bir yerde kurudu ve fanın tam verimle çalışmasına engel oluyor. o yüzden ısınınca reset atıyor alet. rage oynarken 98C sabit takılıp bana mısın demedi, şimdi 80'i görsün hop yeniden başlamaca.

neyse, buldum fişini faturasını. çıkar götürürüm birazdan. teşekkürler yine de herkese.

p.s: kola şoku bu kadar büyük olmasa soda dökmeyi de düşünebilirdim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...