Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada ki günlerim

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

2 3 gündür giremiyordum niye çünkü Ankaradayım neyse Ankaraya geldiğim ilk gün dedem tuttu beni camiye götürdü asbah namazını kıldık uykusuzluktan geberiyom sonra bekliyoz ben camide filan uyudum öğlen namazı geldi falan derken hala camideyiz saat 15.00 suları çıktım camiden eve geldim böyle paşalar gibi bakıyorlar bana ehehe ama komik olay camiye giderken üstümde cartman in orta parmak işareti yaptığı tişrt vardı :D hemen üstümü filan örttüm sonra akşam eve geldik anneannem dedem oturduk konuşuyoduk sonra bir şey oldu helalleştik vedalaştık ağlamamak için kendimi çok zor tuttum :( yani ok kötü idi ya hele dedem dedi bugün varız yarın yokuz geldiğin iyi oldu belki bir daha görüşemeyiz dedi ağlıycaktım :( buraya iimi dökeyim biraz rahatlayım dedim şimdi geziye gitcem kızılaya filan ankaralılar beni dövcek ehehe :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya kaç gün burdasın? gelip alıcam dvd yi unutmadın dimi :)
//evet bencilim ne var alla ala .p
[signature][hline]horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.
/////////////////////////////////
Bunu yazan tosun gönüller neşeyle dolsun.

[Bu mesaj kiddo tarafından 09 Ekim 2004 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sabah namazından yani 5civarı falan oluyo galiba 5 ten 15 e kadar camidemiydin ahuauh =))))

yaw ankara çok güsel çık gez accık =))[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..

[Bu mesaj quamor tarafından 09 Ekim 2004 15:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yarın buluşalım hede hödö yok gelen gelicek[signature][hline]horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.
/////////////////////////////////
Bunu yazan tosun gönüller neşeyle dolsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...