Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneee tırstım!!

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Ya odada otuyorum bilgisayar başında, birden cızcc diye ses gelmeye başladı, hani tv sesi vardır ya zzt eder hani, içeri gittim tv açılmış. Nası açılır bu meret[signature][hline]İlginç : Ya herşey kötü dünya kötü, hayat pis. Ana rahmine dönmek istiyorum dei$ik bey..
Dei$ik : Kas, belki girersin..
Sosyal ağlarda paylaş

Harbimi ! . Abi pılını pırtını al hemen gaç o o televizyona buyu yapmışlar . Ankaradasın diye biliyorum hemen bana ulaş sağa falcının adresini verem :) . Oda olmadı hemen sizinkilerin yanına git aralarına gir yat :D . Alakasız bişi olmuştur...[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 09 Ekim 2004 03:36 tarihinde demiş ki:
Ya odada otuyorum bilgisayar başında, birden cızcc diye ses gelmeye başladı, hani tv sesi vardır ya zzt eder hani, içeri gittim tv açılmış. Nası açılır bu meret

bak sen ya, halkadır halka, uyu[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamon, 09 Ekim 2004 08:31 tarihinde demiş ki:
:D :D cidden cok creative olmussun ring 2 ye malzememi cikartiyosun

Çekildi ki ring 2 =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

çok ani voltaj değişimlerinde ( yağmur felan yağıyosa şimşekten felan) alet kendisi açılabiliyor diye biliyorum..ama emin değilim[signature][hline]Gitmem gerek bu şehirden
Bir rüya oldun sevdamın gergefinde
Neden çocuklar beni gösteriyor
Yağmur yağsa güneşin yerine
Ha gayret güzelim gayret
Biter elbet bu yağmur sabret

Düş sokağı sakinleri tartışma topiki..

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 09 Ekim 2004 09:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 09 Ekim 2004 09:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko gozum evde cok kapali kalma ne bileyim elma armut ye kiz bul ....ne bileyim kopru altlarinda gez ..olmazsa kendi kendine konusmayi kes ....saka saka ..en mantiklisi ani voltaj degismelerinden dir ..bu tip seyleri kafana takma ... :D unutma cennet ve cehennem bu dunya ole ruhu carti crtu karistirma inanmada zati :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 09 Ekim 2004 09:59 tarihinde demiş ki:
Benim açtığım topiğe laf eden adama bak. Oldu olucak kıçım kaşındı diye bi topicte açsaydın tam olur

valla bence sen aç o topii sana daha çok yakışır o topic.. bu arada nedanko abicim karsı daire yakınsa yani camdan gözüküosa falan tv, ordan kumandayla yapmıslardır belki :P[signature][hline]hasretinden prangalar eskittim..

çiptek
Sosyal ağlarda paylaş

HaCKeD by PROCASTING HaCK TeAm :D
ekantımı heklediler :D olayı. valla kaç bence evden...[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...