Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rivaldo !!!

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Beyller Rivaldo Fener'e geliomus.. Aziz Yıldırım eger Rivaldo isterse parasını odeyebiliriz demis.. Walla bole bisi olursa Su an bıkkınlık geldi ama Gene gercek Fenerbahceli olabilirim ...[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )
Sosyal ağlarda paylaş

Her transfer döneminin olmazsa olmazlarındadır zaten.Yok "Ronaldo" Fener'e yeşil ışıl yaktı,yok xxx Zidane'la el sıkıştı falan.Sonra da hep bonservisin yüksekliğinden dolayı vazgeçilir transferden...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz onuda harcarsınız
ortegayı harcadıktan sonra
abi koskoca ortegayı getirdiniz adam arjantin milli takımında 10 no yu giyiyor maradonadan sonra siz gittiniz 23 verdiniz adama kulubede otturttunuz adamı harcadınız eger adam begenseydi harbi Turkiyeyi daha baska oyuncularda gelmek isterdi ulkemıze ama simdi kuluplerimiz paralarını verse bile adamlar gelmek istemez dunyaca unlu adamlar sonucta...
orteganın cok basarılı olacagını umuyordum ki olurduda yazık oldu....
Sosyal ağlarda paylaş

gelir gelir.. bi dakka niye gelsin ki? fb şampiyonlar liginde oynayan bi takım bile değil.. hatta uefaya gidememe durumu bile var.. rivaldo gelip de intertotoda lotoda mı oynıyacak? o adam bonservisi elinde olsa bile her isteyene gidecek diye bi kaide yok ayrıca.. fbden önce 1000 tane takım var onu alabilecek..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
iş sırf para olsa libyaya suudi arabistana falan gidip oynar
orda adama 3-4 yılda alacagı parayoı 1 sezon için veriyorlar

fener yavaş karşılasın parasını..)

ayrıca rivaldo yanında sağlam ada myoksa oynayamıyo oyle getirip süper yıldız rivaldo fb yi kurtarsın diye beklemeyin boşuna[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kıskanmayın iste... Ortega'da nerdeyse Rivaldo gibi elemandı fb'den gidince nereye gitti milana mı ? Real Madrid'e mi ? Olay takımın kotu olmasında deil .. Oyuncunun takıma karsı hissettiindedir bunu annamadınız mı hala . Ulan bi topic actık bi kisi bile kaliteli laf etmedi alla alla :|[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Dyna.. Ben Rivaldo gelcek de Fb gene sampiyon olcak annamında da solemedim ona bakarsan Ortega geldiinde de ole bisi denmemisti .. Sadece guzel olur maclar annamadında soledim :hrr:[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
ZeuZ, 19 May 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
Ayrıca Dyna.. Ben Rivaldo gelcek de Fb gene sampiyon olcak annamında da solemedim ona bakarsan Ortega geldiinde de ole bisi denmemisti .. Sadece guzel olur maclar annamadında soledim :hrr:[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )

ortage bikaç maç güzel oynayıp fb maç kazanırken kesin şampiyon gözüyle bakıyordu bütün fbli yazarlar
sene başındaki durumu göz önüne al zaten, okadar par ayatırmış yönetim bu futbolcuya emeçlerinde şampiyonuz garantisi verceklerki seyirci ceksinler ve takımı gaza getirsinler

okadar para verip oyuncuya şampiyonluk için degil cnm böyük oyuncu gelsin diye mantıgı türkiyede ve başka ülkede yoh[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Fb'li yazarları spastik gormusumdur dier yazarlar gibi.. Turkiye'nin herhangi birindeki bi fenerbahceliye sorsan onnardan daha ii yanıt alırsın... Onun dısında onnar her seye oyle bakıyolar biliosun ..[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 20 May 2003 10:51 tarihinde demiş ki:
eheheh kliuvert filan da bize geliomus :P mauha inanmayin bole selere ya rivaldonun isi mi yok :) ortegayla rivaldo ayni degil ortega daha once avrupada tutunamamis biriydi zaten

Hı hı ortega kım ya,dogru dıyon...[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...