Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giga'daki Türk bayrağı

Bone

Öne çıkan mesajlar

Zapping yaparken arasıra Giga'ya rastlıyorum. Bir halt anlamıyorum dediklerinden ama ordaki Türk bayrağı dikkatimi çekti.
Neden acaba oraya bayrak astılar?[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

o bayrak oraya turkiye-brezilya dunya kupasi maclari sirasinda asildi... hala orada :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar türkiyeye hastalar, giga.com.tr gibi türkçe site açsalar ya..
almancayı tamamen unuttum siteden bir halt anlamıyorum..[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

Hüseyin diye orada help bölümünde çalışan bir Türk var o adam asıyor asalanım benim :) birde orada ingiliz iti var eskiden Türk bayrağının üstüne küçük bir ingiliz bayrağı asıyordu :| sopayı yedi heralde artık yapmıyor özenti masasının üstüne koymuş barağı arkadanda vantilatörle dalğalandıryor Allahın salağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu oraya Hüso asmıştırda o herifin Türkçesi yok galiba :P .Ubisoft coderıyla İngilizce konuşuyodu bir ara nVidia hakkında Alamancasına diyecek yok zatende bari ülkesinin dilinide kapsaydı biraz :D[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...