Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6600 özel bir soru

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

6600 aldım lakin bir sorunla karşılaştım.Şöyleki misal ben bilgisayardan Orphaned Land den Joy u indiriyorum fakat telefon da çalışmıyor.Ama Waw indirince çalışıyor.Ama mp3 çaldıran bir çok kişi gördüm bu sorunu nasıl çözümlerim?
Sanırım bıraz konuyu ozetlemısım kusura bakmayınız demek ıstedımkı ben Nokıa 6600 telefon aldım ve bluetooth aracılıgı ıle bılgısayardan Mp3 ındırıyorum fakat mp3 lerı calmıyor ama Waw ındırınce calıyor demek ıstedım bu işi nasıl cozumlerım...

[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 06 Ekim 2004 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pekı Sayın Dostlar ben o Mp3 player ı telefon ıcın olanını nereden bulucagım?[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet açık kardeş anlayana ama bak şöyle söyliyim ewt bagzı progreamlarda version uyuşmazlıgı oluyor telkefon kabul etmiyor ama sen google.com dan Nokia Multimedia Converter ı bul onu indir mp3 leri çeviriyor ogg yani telefonun formatı yapıyor ve en fazla 400kb yer kaplıyor mp3 en az 2mb ;)[signature][hline]Bennnnn
Sagopa Kajmer
Ceza Fatalrhymer
Allways Turkish Rap
Sosyal ağlarda paylaş

daha sonrada www.jhonny.org/wap adresine girip o meLodiyi oraya upLoad et ve GPRS iLe bağlanarak teLefonuna meLodi oLarak indir.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

nokia nin sitesinden pc suite for 6600 i çek o program la seçtiğin mp3 ü tel e atinca otomatik olarak wav haline dönüştürüyo. mp3 filan traş hem çok yer kaplio hem zaten telefon mono ses çıkışına sahip wav ile mp3 arasindaki farki anlamassın.. yok abi ben 6600 aldim ona buna göstercem mp3 çaldını diyosan 6600 için yapilmiş bi mp3 çalar programi bulman lasim onun sayesinde dinlersin ultramp3 dü programin ismi onu bul çek forumlarda vermişlerdi 6600 vs için nerden programlari çekebilceğini ;>[signature][hline]^^
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler gerçekten yardımcı olan açıklamalarınız için...Sorunu çözdüm ilgi alakaniz için tekrar teşekkürler dilerim..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

PC suite kesinlikle süppper bir program 7620 ile kullanıyorum bu programı data kablos yada usb bluetooth aracı yüklersen aşırı memnun kalırsın
Data kabloları : 60 milyon (die duydum)
USB BlueTooth : 22 Dolar arkadaşım aldı..

ayrıca mp3 çalar yüklemen lazım cihazına senin için yararlı olur :D[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...