Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Genel olarak toparlamak için son kez cevap vereyim play time yazın falan denmiş ben sevdiğim oyunlarda platin kasan birisi olduğum için gow, last of us, bloodborne, horizon zero dawn bunlar için en kısası gow sürdü günde min 7 saat ile 10 gün sonunda platin kupa almıştım demek oluyor ki min 70 saat gömmüşüm.

Kısa olan oyunlar yok değil o ayrı ama aç youtubeda izle twitchde izle mantığı doğru değil aç witcherı da izle o zaman playlist olarak baştan sona bütün questler mevcut. Sana 15 saat kısa gelir bana 100 saat uzun gelir zevkler ve renkler olayı.

Pcde 2k oyun sahibiyim ps4 de 420 oyun olmuş dün aldığım oyun ile beraber 27 yılımı vermişim oyunlara hepsinin zevki havası farklı. 2000TL xbox one x satılırken alacaktım para ayıramadım o dönem eklem kırıldı operasyon vs derken kaynadı o indirim. Şimdi yakalasam acımam alırım ama yaaa xbox 4k hdr veriyor peh peh diye değil forza için alırım, game pass olayı için alırım. Kumandası için alırım vs.

Yaklaşım yanlış 4k hdr var ya bir sebep değil proda da 4k desteği var tamam her AAA oyunda native 4k olmuyor o ayrı unutmamak gerekiyor ki xbox one x karşısında pro gibi bir rakip olduğu için donanım olarak bu kadar gelişti rekabet iyidir. Dünyada 8k hdr + rdx görüntü ile oyun oynamak varken xbox nedir ya çamur grafikler diyen de çıkar 2 ay sonra merak etme. En uzağa ben işerim ama ne halta yarar bilinmezden öteye gitmez.

Ama exclusive vs konusunda beğen beğenme sony eli öpülesi bir firma release fiyatlar bokunu çıkarsa da hele soul calibur VI 600TL evlat acısı gibi ama çoğu oyun 3 ila 6 ay arasında 100TL seviyesine iniyor. Uzun lafın kısası en iyi grafikli oyunu oynamayı kafana bu kadar takıyorsan zaten yanlış yerdesin konsol fag fln olmadan pc master race e bekleriz seni de. Sene sonuna doğru rtx 2070 alıp rahat rahat takılacağım ps4, pc.

Kal sağlıcakla gerçekten kız fln reddetiyse boşver zaten en güzeli senin olmadıktan sonra bir anlamı olmayacak senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin oynadığın oyunla aynı oyunu oynamıyorum ki. ben enchanced versiyonunu oynuyorum oyunun.

senin 2 katın view distanceım var. grafik-görüntü kalitem senin ps4ünle kıyaslanmayaccak kadar iyi.istersem performance modunu açıp iki katı fps ile de oynarım.

sen ps4 teki oyunun aynısını oynuyorsun ps4 proda da.

somut olarak makinem daha iyi yani. ''OMO OKSKOLOSOF VOR!!1!'' dışında diyebiliceğin hiç bir şeyin yok yani.

ben de diyorum ki o iki ekskulusif benim gözümde bu farkı kapatmıyor iki makine arasındaki.

ne yazık ki aidiyet duygunuzun okşanmasına ihtiyaç duyduğunuz için ekskulusif oyunlar ve küçük penislilerin tatmin duygusu yaşayabilmesi için platin kupalar çok önemli bir yer tutuyor ama sizib-n karar mekanizmalarınızda. bir de populizm tabii ki. çünkü beyninizi basına veya influencerlara ipotek etmeye bayılıyorsunuz.

benim için değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bak rdr-witcher-gta gibi oyunlar ps4 exclusive olsun, bütün bu dediklerimi yutar alırım ps4ü.

ama hiç bir aaa firması, bu kadar büyük oyun yapıp onu tek konsola sınırlamaz. çünkü karı azalır.

yani aaa bir oyun yapılacak ise iki konsola da çıkmak ZORUNDA. ps4ün gücü anca gow ve lastofus finanse etmeye yeter.xbox ta da halo ve gears var muadili.

bide bu biraz sizin tüketim kültürünüzle alakalı. kesinlikle çıkan bütün oyunları oynamalıyım, hepsini tüketmeliyim!!! aman yoksa eksik kalırım, anlayışınız yüzünden. hayır abi böyle bir zorunluluğunuz yok. insanın sevdiği bir kaç oyun türü olur. onları da en iyi kalitede oynamak ister.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun oynamak amacli olan alette su asagida ki aciklamaya karsi ben bilmemneyi 4k da oynuyorum ile geliyorsun hala. Sorun exclusive mi yoksa iki alet arasinda ki grafik performansi mi?

Ps4 veya benzeri bir aleti kotuleyerek xbox mu yuceltiyorsun? o alete kotu diyen de yok sonucta. Oyna iste misler gibi 4k da oyunlari.

Satasma ne icin anlayamadim hala. Nintendo da exclusive cikariyor copten adam grafikleriyle isteyen de onu alip oynuyor ki guzel oyunlari var. Kimse ps4 grafikleri basar ona diyip ebele hubele demiyor. Neye kime takildiysan artik.

DareJedi said:

Arkadaş sanıyor ki normal ps4 normal xbox gibi 1080p oynatamıyor. Ben Pro kullanıcısı olduğum için 4k yaa olayı Pro sahiplerinde pek işlemiyor zaten.

Bloodborne
Bound (video game)
Days Gone
Death Stranding
Detroit: Become Human
Dreams (video game)
Driveclub
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
God of War (2018 video game)
Gran Turismo Sport
Gravity Rush 2
Hidden Agenda (2017 video game)
Horizon Zero Dawn
Infamous First Light
Infamous Second Son
The Inpatient
Killzone Shadow Fall
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue
Knack (video game)
Knack II
Little Big Planet
The Last Guardian
The Last of Us Part II
The Last of Us Remastered
The Order: 1886
P.T. (video game)
Ratchet & Clank (2016 video game)
Shadow of the Beast (2016 video game)
Shadow of the Colossus (2018 video game)
Spider-Man (2018 video game)
Tearaway Unfolded
That's You!
Uncharted 4: A Thief's End
Uncharted: The Lost Legacy
Until Dawn
Until Dawn: Rush of Blood
Yakuza 6: The Song of Life
Yakuza Kiwami 2

Ki daha sildiklerim var bunlar genel olarak başarılı diye gösterilenler.

X Box için eleme yapmadan hepsini koyalım kaç exclusive varmış toplamda bir göz atalım.

Crimson Dragon
Dance Central Spotlight
Fighter Within
Forza Motorsport 5
Fru (video game)
Halo 5: Guardians
Halo: The Master Chief Collection
Kinect Sports Rivals
Powerstar Golf
Rare Replay
Shape Up (video game)
Sunset Overdrive
Xbox Fitness

Edit 1: Forza ve senelerin kitlesi Halo dışında oyun yok çok yazık. Hani sadece GOW ve Last of Us olsa bile ne yazık ki Xbox'da o kadar bile yok...

Edit 2: PS4 toplamda 70 exclusive oyuna sahip bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

topiği okumadan yorum yazmak böyle oluyor herhalde. 3 sayfa öncesinde ''saksı'' diyo adamlar alete. oyun yokmuşmuş.

o ekskulusif oyunlardaki play timeınızı yazın dedim, daha yazan çıkmadı.

yani özetle ps4 yermiyorum. xbox saksı ehe diyen ps4 faglerini yeriyorum.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=x9fxjKzCpME?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

şu listeye de bi bakalım. quantity =/= quality.

Bloodborne * ok seven sever, +1 exclusive
Bound (video game) * çöp
Days Gone * daha çıkmadı ne olduğu belli değil
Death Stranding * daha çıkmadı ne olduğu belli değil
Detroit: Become Human * 5-6 saat interaktif hikaye
Dreams (video game) * çöp
Driveclub * çöp
Final Fantasy VII Remake * animeci değilim
Ghost of Tsushima * daha çıkmadı ne olduğu belli değil
God of War (2018 video game) * ben sevmem ama +1 exclusive
Gran Turismo Sport * çöp
Gravity Rush 2 * .öp
Hidden Agenda (2017 video game) * çöp
Horizon Zero Dawn * bana hitap etmiyor ama hadi + exclusive
Infamous First Lig0 ] * çöp
[s]Infamous Second Son
*çöp
The Inpatient * çöp
Killzone Shadow Fall * çöp
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue * daha çıkmadı
Knack (video game) * çöp
Knack II * çöp
Little Big Planet * çöp
The Last Guardian * çöğ
The Last of Us Part II * daha çıkmadı
The Last of Us Remastered * remastered
The Order: 1886 * çöp
P.T. (video game) * iptal
Ratchet & Clank (2016 video game) * çöp
Shadow of the Beast (2016 video game) * çöp
Shadow of the Colossus (2018 video game) * remastered
Spider-Man (2018 video game) * daha çıkmadı
Tearaway Unfolded
That's You!
Uncharted 4: A Thief's End +1 exclusive
Uncharted: The Lost Legacy * expansion
Until Dawn * çöp
Until Dawn: Rush of Blood
Yakuza 6: The Song of Life çöp
Yakuza Kiwami 2

2-3 oyun dışında daha size o ps4 aldıran oyunların hiç biri çıkmadı. ve çoğu da yeni açıklandı bunların. yani 2-3 sene önce ps4 alırken bunları oynamak için almadınız.

başka sorum yok sayın hakim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdık ya güdük okumuyor musun o kadar da emek verdim senin için. 70 saat harcamışım kupa kastığım oyuna kasmadıklarımda da genelde min 40 saat sürüyor. 200 saat hede hödeye ulaşan oyun sayısı toplasan 6-7 oyun zaten o da bütün mecralarda oynanabiliyor zaten. Bu arada enhanced dediğin olay proda da var biliyorsun değil mi? Hiç googleda arattın mı pro game list vs diye?

Kupayı da tatmin olmak için değil emeğe saygı olması için kasıyorum fark ettiysen beğendiğim oyunlar demişim. Neyse iyi ki xbox almışsın belli ki playstation büyük gelecekmiş sana paran yetmemiş demek master race için en yakın olanını alayım demişsin iyi etmişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada listen öyle taraflı bir listeki, iptal olan p.t yi ve daha çıkmamış oyunları ps tarafına yazarken gears'ı xbox tarafına yazmamış.

muhtemelen onu da xbox artık xbox a çıkanı pcye de çıkarıcak dediği için sadece xbox a çıkanları almışlar asfsdf.

adamlar al istersen pc de oyna istersen xboxta oyna, tek oyun alarak diyor. bu bir eksi değil artı. ''OMO OKSKOLOSOF OYON DÖGOL!!1!!''

hıhı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen googlea baktın mı bakmadın mı? Orada enhanced oyunlarda ne tür geliştirmeler var kabak gibi yazıyor. Liste benim değil googlea exclusive ps4 games yazınca çıkan liste ki sonuçta 70 vs 13 gibi bir karşılaşma söz konusu. Xbox da yapsın çöp dediğin oyunlardan niye yapmıyor yapmasa da alan kitle taptığı için olabilir mi?

Bu arada çöp dediğin oyunlar 80 üstü puanlara sahip reviewlarda kullanıcı bazlı puanlamalarda da 8 üzeri.
Sosyal ağlarda paylaş

xbox steam gibi bir sistem yaratıp pc ile konsolu birleştirmeye çalışıyor çünkü sony gibi çocuk eğlendireceğine. game pass ayrı müthiş. netflix gibi aylık ödemeyle oyun oynuyorsun.k

ayrıca gidip kontrol etmeden sırf google koydu diye aldığın liste taraflı oluyor.

ne yani xbox oyununu pcye de çıkarınca ve iki platformda da o oyunu oynayabildiğimde bu benim dezavantajıma mı oluyor sırf oyun exclusive olmadı diye?

tam bir plebstationcu mantığıymış. abi o oyun exclusive değil pcye de çıktı!!!1!

e ps4 e çıkmadı?
Sosyal ağlarda paylaş

tartışmaya en ufak bir argüman katmadan gelip ''meee!!1!'' liyip giden tiplere bayılıyorum ya.

en azından darejedi adam gibi kendi fikrini savunabiliyor. hakkını teslim etmek lazım.

gerçi öbür koyunların da elinde ÖKSKOLOSÖF in dışında katabilecekleri bi argüman zaten yok. napsınlar hakaret etmek dışında, kıyamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...