Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rave'in topu küçükken Sony binasına kaçmış galiba. Sony bu jenerasyon'da Microsoft'u yok etti resmen Rave ne derse desin. GTX 780M'li laptopum yaşlandı diye Xbox One X bakmaya başlayıp biased bi şekilde 2 konsolu karşılaştırırken PS4 Pro aldım geçtim. Neden? Horizon Zero Dawn, God of War, Bloodborne ve Spider-man için. Xbox One X daha güçlü bir konsol olsa da ne yazık ki bu kalite de exclusive'lere sahip değil.
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane lineer ve bitirdikten sonra yüzüne bakmayacağın oyun için öküz gibi 4k+hdr izleme deneyimini teptin yani.

abi kusura bakmayın, ben 4 tane umrumda dahi olmayan oyun için aaa oyun piyasasının %99unu tarafından iki konsola da çıkartılan, açık dünyasında saatler geçireceğim oyunların kalitesini 1/4 üne indiremem.

hani ps4ün 2-3 tane exclusive i varsa xbox un exclusive i geriye kalan bütün oyunlar gibi oluyor o zaman. çünkü senin oynadığın witcher ile benim oynadığım aynı değil. valla değil, sen witcher 2.5 oynuyorsun ben 3.5.senin oynayacağın rdr ile benim oynayacağım rdr de aynı olmayacak.veya geri kalan bütün aaa oyunlar için. al bak sana exclusive.

plebstationcılar sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Yanı uc serisi gow lastofus gibi milyonlarca hayranı olan oyunları beğenenler cahil ve kandırılmış. Bir tek sen büyük resmi görüyorsun.

Oyun 30 saat ise kötü dagda ot toplamalı görevlerle 300 saat olunca iyi.

hikayeli oyunları beğenenler cahil demedim. exclusive iki tane LINEAR hikayeli tek atımlık 15-20 saatlik ve 300 liraya patlayan bir nevi interaktif sinema oyununu ben alma gereği duymuyorum.

twitch var, youtube var, o da yoksa wikipedia var. buralardan da hikayeyi tüketsem, zaten LINEAR bir hikaye olduğu için aynı deneyimi yaşıyorum herkes ile. ki ne gow ne de lastofus bana hitap eden oyunla değil. ben bir oyun oynuyorsam, interaktif sinema filmi izlemek için oynamıyorum, OYUN oynayıp, bana has herkesten farklı bir deneyim yaşamak istiyorum. diğer türlü film izler veya kitap okurum o zamanım ile.

onun yerine eve gelip, açıp yayıla yayıla manzarada dolaşacağım, kafa dağıtacak ve verdiğim 300 lirayla bana hem bana özel bir deneyim yaşatacak, hem de tekrar tekrar oynatacak oyunları almayı tercih ediyorum. game pass'ım da var, denk gelirse o şekilde de merak ettiğime bakıyorum 300tl domalmadan.

zaten strateji/rpg/indie olursa onu laptopumda oynuyorum, klavye mouse ile. yani toplamda 50-60 saatlik bir deneyim için millet ps4 ü tercih ederken, çok daha fazla zamanlarını geçirdikleri ve kendilerine özel bir deneyim sağlayacakları 4k + daha iyi grafikler ile oyun oynama deneyimini görmezden gelmeleri tam bir akboy sürü kafası cehaleti.

çünkü küçük beyninize işlemiş abi ekskulusif çok önemli bişey. oynadığım oyunların toplam saatte %1-2 sini oluşturacak oyunlar için yatırım yapmalıyım geri kalan %99 u için değil diye. azcık kendi beyninizle düşünüp karar vermeyi öğrenin, hayatı daha güzel tecrübe edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

sürü psikolojisiyle hareket eden cahillerin bir diğer özelliği de linç kültürüdür.

ekskulusif iki oyun oynadı diye kendini bir kesimin parçası sayan ve doğruluğunu diğer kesime tu quoque yaparak kanıtlamaya çalışan garibanlar, kıyamam ben sizin o aidiyet duygunuza ya. anneniz yeterince emzirmedi herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

PS'im yok.
Xbox'ım da yok.
Master race kullanıcısıyım.
Başlık popi olunca ne oluyomuş diye bakayım dedim.

Rave durduk yerde rage açmış. Bence hayatındaki bağzı şeyler iyi gitmiyor. Açılmak istediği kızı başka bir erkekle görmüş ya da direk reddedilmiş olabilir. Üstüne gitmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

PS'im yok.
Xbox'ım da yok.
Master race kullanıcısıyım.
Başlık popi olunca ne oluyomuş diye bakayım dedim.

Rave durduk yerde rage açmış. Bence hayatındaki bağzı şeyler iyi gitmiyor. Açılmak istediği kızı başka bir erkekle görmüş ya da direk reddedilmiş olabilir. Üstüne gitmeyin.

Hep boyle abi adam, cocuklugunda annesinin yeterli sevgi gostermemesinden de olmus olabilir ama masa daha iyi bilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...