Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kylowhere hapları

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ya neden bizde adam gibi bünye yok ya neden benim metabolizmam yavaş çalışıyor allahım deliricem.Ne yesem kilo yapıyor bu kadar mı olur ya bu nedenle zayıf olup kilo almak isteyenleri dövesim gelio çok pis.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan

RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyor hocam spor yapınca daha fazla yiyesi geliyor insanın spor kesinlikle çözüm deil böyle olaylarda ulan geçen sene 16 kilo verdim azimle .. veremiyorum şimdi delircem ha noldu o 16 kilo oruç tuttuk yaptık bir hata ne iştah kaldı ne bişey ..
bir daha tutmucam zati.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan

RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
Sosyal ağlarda paylaş

hap kullanmayın hele öyle iştah miştah muhapetine hic kullanmayın dogal yoldan kilonuzu verin.eger öylede yapamıyorrsan git diyetisyenlere onlardan bilgi al . ama sakın hap kullanayım deme.ileriki yaşlarında beklenmedık hastalıklara gebe olaıblır.ayrıca arkadasın dedıgi gibi bagımlılıkta yapabılır .
Sosyal ağlarda paylaş

Requiem for a Dream konusunda katılıyorum. Bunu izleyin, haplara dokunmaya korkarsınız zaten :)

Bu haplar artık doktorlar tarafından bile verilmiyor pek. Yememenin yolu, yememekten geçiyor. Başka şeyleri boşverin :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 07 Ekim 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
olmuyor hocam spor yapınca daha fazla yiyesi geliyor insanın spor kesinlikle çözüm deil böyle olaylarda ulan geçen sene 16 kilo verdim azimle .. veremiyorum şimdi delircem ha noldu o 16 kilo oruç tuttuk yaptık bir hata ne iştah kaldı ne bişey ..
bir daha tutmucam zati.

spor yaparak 3 ayda 15 kilo verdim ve düzenli spor yaparak, yediklerime de dikkat ederek (yemeyerek değil) korumayı da başardım, spor işe yarar ama sabırlı, azimli olmak, uzun süreceğini kabullenmek lazım[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle katılıyorum. Azimle sıkı çalışıldığı zaman kilo verilir.
Benim kilo düzenleme şeklim: spordan sonra canımın istediği kadar yemek. Zaten kilo problemim yok ama sıkı bir antremandan sonra da 4 kilo falan verdiğim oluyor. Tabi bir günde bu kadar fazla kilo veremek için kondüsyon da gerekiyor. Ve verdiğim kilonun büyük bölümü zaten su.

Her neyse, konuyu çok dağıttım ama özetle: Kilonuzla (yukarıya ya da aşağıya) oynayacağınız zaman en iyi yöntem her zaman doğal besinler ve spor'dur.[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm adı kylowhere bi kere, fason yani.

Ayrıcaaa, sağlıklı mı, değil. Şu sebeple, bunlar mide aç olsa da açlık duygusunu yatıştırıyorlar, sen aç olmayınca diet yemeği bile yiyemiyorsun, gereken besinleri alamıyorsun, sora zayıflıyorsun ama
1- Sağlıksız
2- Hapı bıraktığın an şişersin.

Adam gibi dietisyenle diet yapıcan en güzeli. Bir de fitness[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...