Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gs-bjk-fb tartışmalarına son

sabonis

Öne çıkan mesajlar

gs türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi takımı iken böyle tartışmalara girmeye zaten gerek yok.

ya kısacası futboldan anlamaya başladığımdan beri size gördüğüm başarıları söyleyeyim:
7 türkiye ligi şampiyonluğu
zannedersem 2 türkiye kupası
1 uefa kupası
1 süper kupa
1 şamp ligi yarı finali

fenerliler söylesin: 2 şampiyonluk, 6-0'lık galibiyet, başka mtk, cannes falan sayarlar herhalde :P
bjk'liler söylesin: 2 şampiyonluk, uefa çeyrek finali, ha pardon 4 şampiyonluk 2si masa başında :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya güzel harikada
sen oraya "galatasaray türkiyenin en büyük takımı"
deyip altınada "tartışmaya artık son verelim" nası diyebiliyosun ben çözemedim yani
kendi kendinle polemiğe girmişsin
hayır herkezin gelip "tamam baba kralsınız" demesini mi bekliosunkine ?
öte yandan beşiktaş ezer
gs emer :D[hline]eeh eytere be!

[Bu mesaj baaluo tarafından 19 May 2003 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saf biraz :D ben bile gs uefa kupasinda fln oynarken direk gs yi tutuyodum hatta dua ediodum maclari kazansin diye cünkü gs yi yenen takimlar ''türklere gecirdik'' diolardi ama simdi gs liller bu basariyi ezikce kullaniolar..

[Bu mesaj daverc tarafından 19 May 2003 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Başarılar geçicidir. Önemli olan daha önceden kazandığın başarıları ya tekrar ya da daha iyilerini kazanabilmektir.

Gs bu sene fenerden 6 tane yediği zaman da mı en iyi takımdı? Daha önceden süper bir takımdı bundan 3-4 yıl kadar önce. O zamanlar gs nin başarılarını ben de destekliyordum, hatta UEFA Finallerinde bir nevi galatasaraylı oldum icabında.. Fenerli, Gsli ve Bjk li arkadaşlar olarak 20 kişi mucizevi maç olan GS-Real Madrid'e gidip gs yi desteklemiştik..

Şimdi de gerek üç büyüklerden birinin verdiği avantaj ile gerekse de kendi futboluyla iyi bir takım ama eskisi kadar değil. Sezon başında kötüydü gerçekten (bkz: 6-0) ama fatih terim takımı kısa sürede toparlamasını ve beşiktaşın 2. yarıdaki düşük performansından yararlanarak liderlik yarışına sokmayı iyi bildi.

Beşiktaş göründüğü gibi, bence oldukça iyi bir takım. Ancak bazı uyumsuzluklar sözkonusu. onlar halledilip gerekli takviyeler yapıldığında Avrupa'da daha iyi başarılara imza atabilir.

Fener malum, bu sene çok kötüydü. Bence tek kayıpları aceleci olmaları aynı beşiktaş'ın 3-4 sezonda 231365875 tane teknik direktör değiştirdiği zamanlar gibi. Belli bir sistemi oturtup devam etseler gerçekten ciddi bir potansiyele sahip bir takım olacaklar ama farkında değiller. Umarım bir an önce düzelirler.

Bu senenin şampiyonu %95 Beşiktaş. TV yi seyrederseniz Fatih Terim falan bıraktım havalarında, büyük ihtimalle de derbi maçını kaybedecek.

Kendi görüşlerim bunlar. Lütfen böyle "tartışmalara son" adlı topicte konuşurken ya objektif olun ya da konuşmaya bile kalkışmayın. Ciddi anlamda tartışacak olan insanların tepkisini toplamaya hakkınız yok. Bu tarz saçma laflar sizin futboldan ne kadar anladığınızı gösterir.[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

doru adamlar hakli gs buyuk takim(di)!!!
artik o kadar buyuk ve muhtesem ve buyuk bi takim degil
cok buyuk basarilari vardi ama bunkar gecmiste kaldi artik biraz bunlari aşıp biraz gelecege bakmalari lzm gercektende cunku eger bole giderse gercekten ilerde gurur duyduklari guzel bi takimlari kalmayacak askine artik dagilmis ve basarisiz bir lig takimi olmaktan oteye gidemeyecekler
artik hep gs 4 yıl once bunu yapti 10 sene once sunlari yapti 5 sene once bunlari gerceklestirdi fln muhabbetlerini birkin ya
aslinda herkes icin bu hem fener hem bjk hemde gsliler icin maziyi birakip gelecege bakmamiz gerekiyor yoksa oldugumuz yerde sayip durcaz[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
komedi ya[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

gerçekler acıdır,
bu arada yukardaki "gs ileri bakmaya başlamalıdır" yorumuna katılıyorum, ancak bu şu anki gerçekleri de değiştirmez
Sosyal ağlarda paylaş

bu topiği açanıda içine cevap verenleride kınıyorum , BAŞARILAR geçmişte kalır,geçmişle övünürseniz hep o başarıyla övünmeniz gerekir
HATİCEYE EMELE AYSUYA DEĞİL NETİCEYE BAKACAKSIN

BEŞİKTAŞ BU SENE ŞAMPİYONSA BAŞARILIDIR

geçmişi karıştırmak,geçmişi aramaktan başka birşey değildir,geçmiş geçti,önümüze bakalım der

Seneye şampiyonlar liginde iki takımızında başaralı olması için dua edelim derim[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem demişki:
Geçmişe mazi derler..

yahu nukem, beni aylarca çileden çıkarttın yok 'biz siz yokken vardık' 'biz savaşta savaşırken siz saklanıyordunuz' 'bizim 1959'dan önceki şampiyonluklarımızı saysanız ohoo...' vs. daha sayamadığım milyonlarca mazi hakkındaki cümlelerin

tükürdüğünü yalıyorsun, ben olsa edit'lerdim ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

'Gelmis gecmis' en basarili takim 4 senede olunmaz, sen futboldan anlamaya basladigindan beri bu basarilar elde edildigine gore belli ki cok kisa bir sure icinde elde edilmis zaten, ehe.

Cok da akillisin ayrica, tartismaya son diyip en buyuk 6s diyerek bir gerzek topici daha baslatmis bulunuyorsun, gratz.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
bide ek olarak : Raider dopdur.(içimden geldi valla bilmiom)

Bunu imzaya falan koymak lazim, her postta gorulmeli, insanin aklindan cikmamali bu gercek :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 19 May 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
bjk'liler söylesin: 2 şampiyonluk, uefa çeyrek finali, ha pardon 4 şampiyonluk 2si masa başında :)

masa ba$ı he onu bılen bılıyo neden samıyonluklar eklendıgını ama bazıları bunlar anlamak ıstemeyenler sallaıyor bıyerlerınden
bızde he gulum masa bas demekden sıkıldık yane

o zaman sızınde o 7 samıyonlugun en az 6 sı masa bası ( gs lıler ıcın kısacası ulusoy rule oldugu seneler )[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

gs büyük takım değil diyene gülerim sadece, türkiyede başarılarını göz önüne alarak kıyaslarsak, şuana kadar gelmiş 4 büyük takım var denilirse bunlardan biri %100 galatasaraydır

nukem;

fatih terim ilk geldiği sezonu bilmiyorum hatırlıyor musun, hani fener'e 4-0 yenildiğimiz, fatih terim'i bütün gazetecelerin 'yollansın' 'istifasını versin' gibi yazılarla yıldırmaya çalıştıkları sezon

ben bu sezonu aynen o sezona benzetiyorum[96/97], sadece bu sefer gazeteciler ona karşı yazamadılar, çünkü o zamanki gibi tecrübesiz, başarısı henüz olmayan bir teknik direktör değil

ben geleceğine galatasaray'ın güveniyorum, hemde sonuna kadar

105milyon$ borcu vardır galatasaray'ın vede 90milyon$'lık bir kaynak bulmuştur, ha bu iyi birşey değildir tabii ki savunmuyorum ama ben buna rağmen güveniyorum takımıma

stad bu 1-2 ay içinde[aklıma tam tarihi gelemedi pardon] yıkılıcaktır, yerine stad yapılıcaktır, faruk süren ve mehmet cansun döneminde bu konuda düzenbazlıklar oldu ama ben özhan canaydın'a güveniyorum

ali dürüst ve tanıdığım bütün galatasaray'lıların düşündüğü gibi düşünüyorum ayrıca her nekadar bu sezon başarısızlık yaşasakta; 'lig bir araçtır, şampiyonlar ligi amaç'

önümüzdeki sezon beşiktaşla beraber şampiyonlar liginde takımımı gururla izlemeyi planlıyorum, iki takımada başarılar diliyorum ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

cok komiksiniz ya
senenin basında baktıgımız topiclerde herzaman gecmisinizle ovundunuz dvmlı soyledgınız tek birsey vardı sanlı tarihimiz var
bizim sizden sanlı tarihimiz var ki 3 yıldızımız var formada...
neyse dediginiz gibi gelecege bakalım ama ben gorebiliyorum
eger sampiyon olursanız bu sizi sampiyonluk sanırım sizi 10 15 yıl konusmak icin idare ettirir dersiniz 2003 yılında nası sampiyon olmustuk bee sanlı tarihimiz var
skorlar unutulur beyler onemli olan basarılar bu arada 6aray yazanlara bu lafim da
bi bakımdan hosuma gidiyor bjk nin sampiyonluga aday olması cunku bu sene 100. ylları bu senede derece yapamasaydı uzulurdum taraftarı ıcın...
Sosyal ağlarda paylaş

nası umutsuz bir topic varya
resmen şampiyon olamadınız kendinizi forumda avutuyorsunuz
geçmişteki başarılarınızı inkar eden yok
kimse bjk veya fener gelmiş geçmiş en başarılı kulüpte demedi
buna rağmen çıkıp şöyle yaptık böyle yaptık diyorsunuz
herkes biliyor kimin ne yaptığını
böyle şeyler yazmak umutsuzluğunuzun ve kötü gidişinizin eseridir.tamam en büyük sizsiniz desek vazgeçer misiniz ? hiç sanmıyorum çünkü amaç kendini avutmak, kandırmak.biz öbür takımların taraftarı olarak nasıl gs nin geçmişteki başarılarını kabulleniyorsak siz de ligi bjk nın hakkıyla almasını kabullenin.o zaman ne böyle topiclere gerek kalır ne de başka konuda gereksiz tartışma olur.[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 19 May 2003 20:21 tarihinde demiş ki:
said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
bide ek olarak : Raider dopdur.(içimden geldi valla bilmiom)

Bunu imzaya falan koymak lazim, her postta gorulmeli, insanin aklindan cikmamali bu gercek :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)

ehehehe noluo lam bir an şaşırdım acaba bu topice bir mesaj mı atmışım diye :) top sissiniz efendim :)

ayrıca en büyük fenerr şampiyon fenerrr alkışlayın ulan i....

:P bu sefer nokta nokta yaptım alnımaz insallah bjkliler ve gsliler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...