Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dark beni 2 topaz icin satti

unity100

Öne çıkan mesajlar

abicim dun gece d2 oyniycaz, binbir polemik getirdik efendiyi uo dan basladik oyuna, dedi ki, ver hadi gemleri mute edip sana perfect olarak vereyim. e dedik arkadasimizdir guvendik, attik butun gemleri. tonla flawless, normal attik. bi tane de flawless topaz, bi de chipped topaz attim. neyse on saat tirmaladi bu 3-5 tane gemi mute edicem diye, sonra basladi perfectleri atmaya. bisuru perfect emerald, ametist vs ise yaramayan ne kadar hede varsa perfectini atti. e iyi de topazlar dusmuyo bi turlu ? lan noluyoz topazlari at diyoz, vermem diyo. olm perf istemiyoz verdiklerimi at diyoz. onlar benim oldu diyo. bana topaz lazim. olm bana da lazim al bu perfectlerini geri topazlarimi ver diyoz yok olm oyun mu zannediyon diyo. adam harbi harbi ustune yatti topazlarimin. sonra bi de nm oyun acti gelmiyo musun diyo. e dedim gelmiyorum topazlarimi vermeden. bu sefer de serverden cikti.

bire bilader bu ne kolpaciliktir. zaten dusen her iteme aninda atlamandan anlamam lazimdi. monsterden dusen yere varmiyo arkadaslar, tinn sesi ya da fiyiu fiyuu fiyuut diye donme sesi bile cikmadan dark savasi birakip itemi atliyo.

boyle oyun olmaz, boyle parti olmaz, boyle ad&d nin bi tarafina ediyim ben.

dark seni medeni toplum kurallarina gore davranmaya, efendi olmaya, bir sahisin malinin sahisin gonlu olmadan alinmasi (bazi yorelerimizde "hirsizlik" diye adlandirilir) kavramindan uzaklasmaya, oyunu normal gidisatina oturtmaya cagiriyorum.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam en kaba tabirle yuzsuzdur arkadaslar.
evet efendim yuzsuzsunuz. bir dedigini iki etmedik, binbir turlu ezik karakterini gunlerce sirtimizda tasidik, rune dedin yuzlerce rune hibe ettik, gem istedin perfectinden verdik, altin dedin tonlarca altin yigdik. simdi gelmis bi chipped topaz icin lagaluga ediyorsun. hem de neymis, topazini calmisim.
hadi ordan, geldin kendi rizanla verdin bana. muessesemizde iade yoktur, hem perfectleri alirken dusunecektiniz onu beyfendi.
ayrica arkadaslar yanlislik yapmislar, topazinizi cube da amuletle mute etmisler. artik istesek de iade edemiciiz yani.
mudur bu, buna konus.
*!unique gladiusunu sallar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dark-dr, 21 May 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
bu adam en kaba tabirle yuzsuzdur arkadaslar.
evet efendim yuzsuzsunuz. bir dedigini iki etmedik, binbir turlu ezik karakterini gunlerce sirtimizda tasidik, rune dedin yuzlerce rune hibe ettik, gem istedin perfectinden verdik, altin dedin tonlarca altin yigdik. simdi gelmis bi chipped topaz icin lagaluga ediyorsun. hem de neymis, topazini calmisim.
hadi ordan, geldin kendi rizanla verdin bana. muessesemizde iade yoktur, hem perfectleri alirken dusunecektiniz onu beyfendi.
ayrica arkadaslar yanlislik yapmislar, topazinizi cube da amuletle mute etmisler. artik istesek de iade edemiciiz yani.
mudur bu, buna konus.

aha aha. sorc oynarken level 30 a kadar paladinimin arkasina siginmiyo muydun ? orb geldi parti bitti mi oldu ? sonra barbar actiginda demedin mi gemleri bende biriktircez ihtiyac olunca kullanicaz diye ne gem bulduysak sana vermedik mi ? yere dusen gemi almiyodum sen al diye. unutuyodun zirt pirt yerde gem var diyodum. altindan hic bahsetme. 10 biner 10 biner verdik sorcken sen yok hede staff var bu stafda hodosu var. bu kere geldin 100 bin lazim mi ne dedin adami abandone ettin. perfectler duruyo olm, yumurta niyetine kirmadik. veriyim perfect emeraldlarini sen yaga kirarsin yumurta gibi. topaz lazim bana topazzz.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ofisteyken bu tip topicler açılmasını kınıyorum.
Karnım ağrıdı gülmekten be eahueh

said:
unity100, 21 May 2003 12:58 tarihinde demiş ki:
...monsterden dusen yere varmiyo arkadaslar...

said:
dark-dr, 21 May 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
...
mudur bu, buna konus.
Sosyal ağlarda paylaş

ehueuhe abi naaptınız

o serverın şöyle bi olayı var
orada şey etsen bile item bulamıosun adam gibi
topaz da magic find veriyodu galiba

dark ta kesinlikle topaz saplantısı var eheh
oynarken bir monsterdan topaz çıksa en fazla 0.05 saniye civarı yerde duruyor
hatta dark ın benden uzaktan koşup benden önce aldığını hatırlıyorum eheh adam iyi lootçu
son söz olarak istediğiniz topaz olsun skullarınıza talibim eheuh

ben 15 hazirana kadar oynayamıyacağım
keşke oyunu silmeden önce gemleri size bıraksaymışım..[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

ha dark editmidir iddialarına gelince..
kesinlikle edittir
müdür bu buna konuş dediği gladius benim singledaki karakterlerimde bile yok öyle silah..
oha dedim ilk görünce
bi de one handedmış utanmaz silah.
edit kardeşim[hline]Call my name and save me from the dark
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 21 May 2003 14:47 tarihinde demiş ki:
ehueuhe abi naaptınız

o serverın şöyle bi olayı var
orada şey etsen bile item bulamıosun adam gibi
topaz da magic find veriyodu galiba

dark ta kesinlikle topaz saplantısı var eheh
oynarken bir monsterdan topaz çıksa en fazla 0.05 saniye civarı yerde duruyor
hatta dark ın benden uzaktan koşup benden önce aldığını hatırlıyorum eheh adam iyi lootçu
son söz olarak istediğiniz topaz olsun skullarınıza talibim eheuh

ben 15 hazirana kadar oynayamıyacağım
keşke oyunu silmeden önce gemleri size bıraksaymışım..[hline]Call my name and save me from the dark

yok abi catir catir uniq rare dusuruyoz deli gibi mf item her tarafimiz topaz kavgasi da ondan. yanniz dark sadece topaza yarmiyo kendini, dusen her seye.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

böyle muhabbet dönüyorsa ben de katılayım valla size bir ara, loot'da gözüm de yoktur benim, amme hizmeti yaparım.. :)

(kapalı realm'da filan oynamıyorsanız gem neyin vereyim lazım olan, kötü güne saklamıştım bir miktar)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 21 May 2003 17:51 tarihinde demiş ki:
böyle muhabbet dönüyorsa ben de katılayım valla size bir ara, loot'da gözüm de yoktur benim, amme hizmeti yaparım.. :)

(kapalı realm'da filan oynamıyorsanız gem neyin vereyim lazım olan, kötü güne saklamıştım bir miktar)

ekleme: arcane senin karakterler somali'li gibi zaten, fakirin önde gidenisin.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...