Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

quicktime olmadan .mov formatı?

Mirage

Öne çıkan mesajlar

yok
galba ama umarım vardır.[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 3rd party bişi olabilir. Yanlız .mov ları .avi'ye yada .mpg e çeviren programlar var. Yahoo'da mov to avi yada mov to mpg diye aratırsan bikaç program bulabilirsin. Ben dos programı bulmuştum bayağıda iyi çeviriodu valla.

EK: Şimdi diceksin mov'dan avi'ye çevirebiliosa neden oynatamıo. Bilmiorum :D

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 16 May 2003 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Real Player'ın mov plug-in'i varmış. Yüklerken plugin'in çalışması için quicktime'ın yüklü olması lazım diyor.

Ben quicktime yükledikten sonra hata oluşuyor ve quicktime çalışıyordu. Baktım real player plug-in'i çalıştı sonra.

Bu sefer de sesler görüntüden sonra geliyor.

E ben zaten indirdiğim konser kayıtlarını, bootleg'leri falan izlicektim, ne anladık ses ve görüntü alakasızsa.
Sosyal ağlarda paylaş

3 mesaj arka arkaya olacak ama napim :D

Şimdi bu çevirici programlar quicktime'in yüklü olmasını istio. Aslında tam olarak programın deil programın kullandığı dll'lerin registered olmasını istio. Program kurulurken register edio bazı dll'lerini işte quicktime codec'i budur diye. Dostanda olsa windows bazlı da olsa çeviricilerde bu codec'i arıolar ve kullanıolar. Daha demin yükledim quicktime ve mov2avi.exe dos programını çalıştırdım. Çok güzel çevirio valla ufak kalite farkı olsada.

Yanlız ses hakkında emin değilim. Quicktime'ın sample.mov'unu çevirdim aviye ve ses çıkmadı. Quicktime'ında mov dosyalarında sesleri korumalı kullandığıda bilinen bir gerçek.
Onunda çözümü var gerçi ayrı bir programı var ama kasmaya değmez herhalde bu kadar.

Bence sen windows ile olan problemini çöz :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamalr Arkadaşlar;

Bu konu bernim de kafamı kurcalıyordu. Sanırım bir çözüm buldum. Umarım işe yarar:

http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm ardesine bir bakın. Aslen KaZaA Lite yansısı burası; bununla beraber QuickTime Alternative adlı bir programı da barındırıyor. Gözüme çarptığı anda hemen indirdim. Henüz deneme fırsatım olmadı; umarım çalışır.

Bu aralar yavaş açılabilir. Malum, internet bağlantılarımız büyük bir darbe aldı.[hline]HeadShot..!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...