Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pandaria ve Stat Düzenlemesi (aka the Great Item Squish)

axedice

Öne çıkan mesajlar

Rock said:

Oyun kötü değil ama Cataclysm(gelecek olan pandalar da) paketi Bleach'in filler sezonlarına benziyor. Başlanıcak kadar ilgi çekici ama bir noktadan sonra kendini tekrarladığından devam edilmeyecek kadar can sıkıcı oluyor.

Hayatımda ilk defa birisi bu kadar net bir şekilde hislerime tercüman oldu :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
|Joker| said:

Level 60'ta girdiğimiz raidlerdeki mobların HP'si kadar şu an tanklar. Bence bu şekilde devam etsin, level 100'de oradaki bosslar gibi 700k HP'miz olacak aşağı yukarı. Zaten 2 3 expe geliriz oraya. Boss olacağız hepimiz.

bence de devam etsin.

999999999999 hp'li yaratıklar öldürelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Novichok said:

Vanilla realmi TBC realmi falan yapsınlar işte forumlarda aylardır yıllardır istenen concepti. Frozen account diye birşey kalmaz.

60 lwl realm gelırse ısımı gucumu bırakırım abi! sabahlara kdr oynarım yaaa. ne guzeldı ya o naxx ilk kez gırdıgımde holy palamla. ilk trashlarda wipe yemıstık arka arkaya 4 5 kez ama ınanılmaz zevklıydı. hatta whırlwınd atan boyalı gozlu amcalardan korkmustum cıddı cıddı. ondan sonra kı hıc bır expansıonda patchte o zevklerı alamadım. oyun hep asagı gıttı bence. gercı tbc de zul aman kael fln da ıyıydı ama genede olmadı... ztn wotlk cıktı bı kac ay sonra da bıraktım. umarım blizz tekrar adam gıbı bısı yaparda oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kaybolmayansakiz said:

Novichok said:

Vanilla realmi TBC realmi falan yapsınlar işte forumlarda aylardır yıllardır istenen concepti. Frozen account diye birşey kalmaz.

60 lwl realm gelırse ısımı gucumu bırakırım abi! sabahlara kdr oynarım yaaa. ne guzeldı ya o naxx ilk kez gırdıgımde holy palamla. ilk trashlarda wipe yemıstık arka arkaya 4 5 kez ama ınanılmaz zevklıydı. hatta whırlwınd atan boyalı gozlu amcalardan korkmustum cıddı cıddı. ondan sonra kı hıc bır expansıonda patchte o zevklerı alamadım. oyun hep asagı gıttı bence. gercı tbc de zul aman kael fln da ıyıydı ama genede olmadı... ztn wotlk cıktı bı kac ay sonra da bıraktım. umarım blizz tekrar adam gıbı bısı yaparda oynarız.

belki de oyunu ogrendikce zevk azalim sikilma artiyor. 60 lvl realm'ler gelse eski zevki alamayacaginizi biliyor belki adamalar.

mesela ben fifa 98'i cok ozlemistim bir kere. mukemmeldi falan diye bulup kurdum. bir maci bitirene kadar sikildim. aslinda berbatmis falan. belki oyle bir seydir bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

kaybolmayansakiz said:

Novichok said:

belki de oyunu ogrendikce zevk azalip sikilma artiyor. 60 lvl realm'ler gelse eski zevki alamayacaginizi biliyor belki adamalar.

mesela ben fifa 98'i cok ozlemistim bir kere. mukemmeldi falan diye bulup kurdum. bir maci bitirene kadar sikildim. aslinda berbatmis falan. belki oyle bir seydir bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

wow iidir hoştur da 7 sene önce ki adamlar değiliz biz de şimdi. ben 1 senedir oynayamıyorum. şu saatten sonra da oynayabileceğimi sanmıyorum işten güçten. eskiden ipimle kuşağım modunda takılıyordum. her şeyin zevkli bir yönu vardı. bir de oyun biraz daha sand box olsa daha zevkli olurdu diye düşünüyorum. onun dışında bir sorun yok. yeni exp gelince 1 hafta falan oynar bırakırım sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...